Ти тут

Чемпіонат світу з футболу 1958: як це було

чемпіонат світу з футболу 1958 року є шостим в історії. Проходив в Швеции, яка прийомів гостей Вперше. Кількість збірних, что беруть участь в розіграші, - шістнадцять.

вибір господаря

За місце проведення чемпіонату світу боролися не только Швеція, а й Аргентина, Чилі и Мексика. Взагалі за регламентом це змагання мало відбутіся в іншій стране. За правилом ФІФА, части світу, в якіх проводитися чемпіонат світу, повінні чергуватіся. Вибір припав на Швецію лишь з політічніх міркувань, так як країна во время Другої Світової Війни дотрімувалася нейтралітету. Президентом ФІФА, Яким Було Надано право Відкрити чемпіонат світу з футболу 1958 виступали англієць Артур Дрюри.

Чемпіонат світу з футболу 1958

відбір

На долю в турнірі заявку подали п`ятдесят и три країни. Відбір проводівся за оновлення схем. Одинадцять путівок поділяліся между командами Європи. Швеція (як Господарі) и ФРН (як діючі чемпіони світу) получил місця у фінальній части автоматично. Решта дев`ять запитаних були розіграні среди двадцяти семи стран, Які були розбіті по групах.

Відео: Чемпіонат світу 1958.Бразілія-Франція.Часть 1

Чемпіонат світу з футболу 1958 ставши для СРСР дерло серйозно міжнароднім змагання. Радянська футболістам довелося у відбірковіх матчах зустрітіся з й достатньо грізнімі суперниками - збірною Польщі та Фінляндії. У групі велася запекла боротьба, но команда СРСР змогла пробита в фінальну стадію.

Сюрпрізів у ході відбору Було Небагато. Подивуватися для багатьох став лишь програш грізніх збірних Италии та Уругваю.

З Південної Америки на Чемпіонат світу з футболу 1958 Було відібрано три Збірні: Бразилии, Парагваю та Аргентини. З Центральної - Мексика.

Варто Сказати кілька слів про гравців збірної СРСР. До складу команди входять один з найбільш знаменитий футболістів того часу - Едуард Стрельцов. Кар`єра гравця розвивалася блискучії и очень Жвавий. Футболіст повинен БУВ відправітіся на чемпіонат світу, но незадовго до цього на него Було заведено дело про зґвалтування. Справа булу очень заплутане и з багатьма НЕ стікування. Проти Стрільців БУВ відправленій до в`язниці на дванадцять років и пропустивши Кращі роки своєї кар`єри.

фінал чемпіонату світу з футболу 1985

груповий етап

8 червня - дата, коли почався чемпіонат світу з футболу 1958. Склади Деяк збірних малі футболістів, Які Згідно стали відкріттямі Всього СВІТОВОГО футболу. Всі шістнадцять команд були поділені на Чотири групи.

перша група

За можлівість зіграті в чвертьфіналі в Цій групі зіткнуліся Збірні Аргентини, Чехословаччини, ФРН и Північної Ірландії. Найбільш переконливою виявило Гравці ФРН, набравши Чотири очки, получил можлівість війт в фінал чемпіонату світу з футболу 1958. Друге місце Було Важко відобуто в додатковий матчі между командами Північної Ірландії та Чехословаччини. Перші виявило більш наполеглива и перемогли з мінімальнім відрівом.

друга група

До Другої групи попали Збірні Парагваю, Франции, Шотландії та Югославії. Найсільніші виявило командіровку Франции та Югославії, Які набрали по Чотири очки и продовжено доля в турнірі.

третя група

До цієї групи увійшлі господиня чемпіонату - Швеція, а такоже Уельс, Угорщина и Мексика. Чемпіонат світу з футболу 1958 продовжу підкорюваті Швеція и валлійська команда, яка змогла в додатковий матчі осіліті угорців.

четверта група

СРСР МАВ очень Міцний набір гравців. Незважаючі на ВІДСУТНІСТЬ Стрельцова, в збірній Було Чимаев досвідченіх футболістів. Група у радянської командіровку булу очень сильна и непроста. Англія, Бразилія и Австрія - вісь суперники СРСР. Разом з англійцямі вітчизняна команда набрала однаково Кількість очок и проводила за регламентом додатковий матч. Завдяк єдиному голу, СРСР удалось пройти в Наступний стадію турніру з іншого місця. Перше зайнять збірна Бразилии.

Чемпіонат світу з футболу 1958 року

чвертьфінал

• У чвертьфіналі збірній СРСР МАВ зустрітіся зі Швецією. Перший тайм пройшов без єдиного забитого м`яча, а від у іншому шведи змоглі взяти верх и забитих два голи. Радянська команда вірушіла додому, а Незабаром у відставку через таких результатів БУВ відправленій тренер.
  • Збірна Бразилії змогла скромно обіграті Уельс. Забитий удалось футболістові, якому тоді Було лишь сімнадцять років. Згідно за свою кар`єру ВІН зумів набитий более однієї тісячі м`ячів и піднімав над своєю головою не один трофей. Ім`я его Пеле.

Відео: Soccer in color 1958 (29.06) Brazil - Sweden- 5-2 WC final

футбол 1985 рік фінал чемпіонату світу

• Франции в суперники дісталася Північна Ірландія. Ірландці протіставіті Нічого НЕ змоглі, и були розгромлені.
  • Последнего парою є ФРН-Югославія. Лише з мінімальнім рахунки удалось німцям пройти в півфінал.

півфінал

В последнего кроці від фіналу зострілися Господарі и діючі на тій момент чемпіони світу, обідві командіровку показував відмінний футбол. 1 958 рік - фінал чемпіонату світу, Який винен БУВ відбутіся 29 червня, много хто бачив за участю ФРН. Німці повели в Першому таймі, но утрімуваті гру весь матч не змоглі І, пропустивши три голи, розігрувалі Третє місце.

Відео: Чемпіонат світу 1982 Бразилія - СРСР

У паралельних матчі зустрічаліся Збірні Бразилии та Франции. Початок гри БУВ покладений обміном Швидко м`яч. Незабаром бразилець Діді зміг вівесті свою збірну вперед. У іншому таймі трапівся бенефіс Пеле, Який менше чем за тридцять хвилин зміг сделать хет-трик и Вивів свою команду у фінал.

Третє місце

Матч за Третє місце проходив между Францією и ФРН. Гра є найрезультатівнішою на чемпіонаті. Загаль, командіровку забили дев`ять м`ячів, а переможцям стала Франція з рахунками 6: 3.

Відео: Чемпіонат Світу з Футболу 2014. Бразилія. Як це було? Ностальгія.

фінал

Чемпіонат світу з футболу 1958 склади

Фінальній матч состоялся между господарями чемпіонату и Бразілією. Дерло в матчі захопілі ініціатіву самє шведи, забівші Вже на четвертій хвіліні. Радість командіровку булу очень скоро затьмарена. Бразильці удалось зрівняті рахунок, а дублі Пеле и Вава поставили крапки. Гравці бразільської збірної Вперше перемогли на чемпіонаті світу, а шведи раптом програли в фіналі.