Ти тут

Євро-1996: результати і факти

У 1996 році пройшов черговий чемпіонат Європи з футболу. Місцем проведення стала Англія. Євро-1996 року запам`яталися Багата любителям футболу. Турнір прівніс Нові правила і показавши світу дебютантів великих змагань: Хорватія, Чехія, Туреччина, Болгарія, Швейцарія і Росія. На Євро-тісячі дев`ятсот дев`яносто Шість Великобританія в Останній раз проявила себе з Кращий боці, дійшовші до півфіналу. На цьом ж чемпіонаті з`явилося правило "золотого гола" і збільшілася Кількість країн-учасниць в 2 рази (до 16).

євро +1996

Відбірковий турнір

Відбірковий турнір НЕ запам`ятався якімісь сенсаціямі. Здівувала лише Швеція, яка булу бронзовим призером Минулого ЧЄ, что НЕ вийшовши до фінальної частини. Вище неї підняліся Туреччина та Швейцарія.

євро 1996 по футболу

Завдяк розширенню кількості країн, Які змоглі брати участь в турнірі, більш збірних мало можлівість війт з групи. На Євро-тісячі дев`ятсот дев`яносто Шість після розпад СРСР та Чехословаччини вірушілі Росія і Чехія.

група А

До групи потрапили Англія, Голландія, Шотландія і Швейцарія.

Запекла боротьба тут Почаїв з першого матчу Євро-1 996. У Першому турі Швейцарія обіграла Англію, а Голландія НЕ змогла здолати Шотландію. Другі матчі розставілі все по місцях: фаворити обігралі супротівніків з рахунками 2: 0.

фінал євро 1996

У третина турі Англія протистоять Голландії і забила Чотири м`ячі. У паралельній зустрічі Шотландія Вигравай у Швейцарії 1: 0. Голландія при такому розкладі Не виходить з групи, але Шотландія НЕ змогла стріматі натиск і пропустила м`яч. У плей-офф Вийшла Англія і Голландія.

група В

До групи потрапили Франція, Іспанія, Румунія і Болгарія.

Незважаючі на явніх фаворітів, вихід зважівся на останніх хвилинах третього етапу. На Євро-1996 по футболу в групі В до заключний тайму у Франції і Болгарії Було по 4 очки, у Іспанії - 2, лише Румунія залиша з 0.

В останнього матчі Іспанія-Румунія Дерлей необхідно Було віграваті, що вдалося їм Всього за Шість хвилин до Закінчення матчу. Франції не без зусіль вдалося здобути перемогу над Болгарією.

група С

До групи потрапили Німеччина, Чехія, Італія та Росія.

Відео: Eurovision 2016. All participants in Russia since 1994.

Багато аналітіків стверджують, що тієї склад збірної Росії БУВ найсільнішім за всю пострадянську Історію. Вік футболістів БУВ оптимальним, практично всі виступали в провідніх чемпіонатах Європи. Однак збірної Росії НЕ пощастило на Євро-1996. Результати засмутілі багатьох уболівальніків, але потрібно пам`ятати, що в групі були майбутнє чемпіони та срібні призери. Противником стала сильна Італія.

Групу виграла Німеччина, что не пропустити жодних м`яча. Другий найсільнішої збірної стала Чехія, Якій вдалося переграті італійців. Росія закінчила груповий етап на четвертому місці.

група D

До групи потрапили Португалія, Хорватія, Данія і Туреччина.

У Цій групі багатьох цікавіла Данія. Чинний володар кубка віділявся сильним складом, Який БУВ навіть краще, ніж Чотири роки тому. На Першому етапі їм НЕ вдалося здолати Португалію, зігравші внічію. Хорвати розгромили данців 3: 0. Перемога проти Туреччини не дозволено їм війтом з групи. У плей-офф вірушілі Португалія та Хорватія. Останнє місце в групі зайнять турки.

чвертьфінал

Чвертьфінальні матчі НЕ подарували Глядач багато голів. Деякі ігри та зовсім закінчуваліся Нульовий нічією. Лише одній команді вдалося забитих два м`ячі.

хто Виграй євро +1996

Пара Англія-Іспанія булу найцікавішою. Обідві командіровку створили море моментів, але забитих в основному годину НЕ змоглі. Все вірішувалося в Серії післяматчевіх пенальті, де Англійці були безпомілкові. У збірній Іспанії помилився Фернандо Йерро, а один удар воротареві збірної-господині вдалося паріруваті. Підсумок: 4: 2 по пенальті.

У чвертьфіналі Хорватії дісталася грізна Німеччина. Хорвати потужного почали матч, але сфолили на німецькому футболіста у власному штрафному, після чого безпомілково БУВ реалізованій пенальті. На 51 хвіліні Хорватія відіграла один м`яч, але Вже через кілька хвилин БУВ відаленій з поля Штімац. Майже відразу Німеччина скорісталася перевага і Вийшла вперед. Підсумок: 2: 1 на Користь німців.

Чехії належало змагати з грізною атакою Португалії. Оборона чехів з відзнакою справляється з набігамі Луїша Фігу і Руя Кошти. На 53 хвіліні півзахіснік Карела Поборські Вивів Чехію вперед. Португалія НЕ змогла зрівняті рахунок, незважаючі навіть на відалення лататі на 83 хвіліні.

Матч Франція-Голландія прівертав особливо увагу. У Цій Парі зустрічаліся відмінні командіровку, здатні бліснуті. Однак матч Вийшов нудно. В основному годину Глядачі голів НЕ побачим. У Серії пенальті забито не зміг Кларенса Зеєдорфа. Підсумок: 5: 4 по пенальті, в півфіналі Франція.

півфінал

Пара Німеччина-Англія НЕ змогла вірішіті, хто піде далі в основному годину. У Першому таймі командіровку забили по одному м`яч. У Серії пенальті німецький голкіпер Андреас Кепці відбив удар і Вивів збірну до фіналу. Підсумок: 6: 5 по пенальті.

Відео: динаміка ціни на Нафту з 1996 2016

Матч Чехія-Франція Вийшов найбільш нудним на чемпіонаті. Основний час голів не принесло. Все вірішувалося в Серії пенальті, де знову ж таки Перші десять ударів були безпомілкові, а потім воротарів Чехії відбив пенальті. Підсумок: 6: 5 по пенальті.

Фінал Євро-тисяча дев`ятсот дев`яносто Шість

Фінал чемпіонату Європи обіцяв буті захоплюючім. Хто Виграй Євро-1996? Таке питання можна почути від молодих фанатів. До Закінчення турніру Німеччина підійшла з серйозна Втратили. Багато ключовими футболісти отримав травму. У заявку до гри увійшло лише 16 гравців, причому з п`яти запасних Було два воротарі.

У чехів же справи йшлі краще. Чи не було у гравців діскваліфікації і травм. Незважаючі на Невдалий положення, Німеччини вдалося війта і перемогті. У ІНШОМУ таймі чехи Вийшла вперед. На 69 хвіліні на поле Вийшов запасних форвард Німеччини Олівер Бірхофф. Вже через Шість хвилин ВІН зрівняв рахунок, а в додатковий час забив "Золотий м`яч".

євро +1996 результати

Євро-1996 по футболу принесло Німеччини єдиний трофей на Довгі роки. Країну збагнув системну кризу, і вболівальнікам довелося Довго чекати Нових перемог.