Ти тут

Чемпіонат світу з футболу 1998 року. Команди, результати матчів

Відео: Чемпіонат світу з футболу 1998 рік Бразилія Франція 1 й тайм

Чемпіонат світу з футболу 1998 року состоялся во Франции, відразу в декількох містах, и звів между собою найсільніші командіровку з Усього світу, Які представляли честь своих стран. Однако перемогті могла только одна, тому всі смороду билися в повну силу, до останніх секунд борючісь за КОЖЕН м`яч. Даній чемпіонат ставши шістнадцятім в історії, и проходив ВІН, як и зазвічай влітку. Пісня The Cup of Life у віконанні Ріккі Мартіна (англійська версія его Хіта La Copa de la Vida) - офіційний гімн чемпіонату світу з футболу 1998 року. Відрізнявся цею турнір від всех попередніх? ВІН не просто відрізнявся, а БУВ революційно зміненій, так як у фінальній части турніру Вперше Було не двадцять Чотири командіровку, а ціліх тридцять две. Однако чемпіонат світу з футболу 1998 году запам`ятався, природно, що не только ЦІМ, но ще и Величезне кількістю захоплюючіх матчів.

Відео: ЧС-1 998. Аргентина-Англія / Argentina-England. Серія пенальті.

Місце проведення

чемпіонат світу з футболу 1998

Кожна людина Цілком уявляє Собі, де состоялся чемпіонат світу з футболу 1998 року - це сталося во Франции. Альо Варто Зазначити, что матчі фінальної части турніру проводилися відразу в десяти містах країни. При цьом задіяні були як Великі стадіони, Такі як «Велодром» в Марселі (60 тисяч глядачів) або «Парк де Пренс» в Паріжі (49 тисяч глядачів), так и маленькі - «Парк Лескюр» в Бордо и «Ля Моссон» в Монпельє (вміщають НЕ более 35 тисяч глядачів). Найбільшім стадіоном турніру став «Стад де Франс» в Сен-Дені, Який вміщує в собі 80 тисяч глядачів. Як бачите, міста и стадіони, де проводівся чемпіонат, були очень різноманітнімі, но їх об`єднував дух турніру, Який на місяць буквально підняв на ноги всю Країну. Французи вболівали за свою національну збірну, а й Величезна Кількість людей з других стран Приїхали підтріматі своих улюбленців.

групова стадія

Футбольні командіровку

Чемпіонат світу з футболу 1998 року, як ви Вже добре там, де, Було розшірено до 32 команд - відповідно, и Кількість груп Було збільшено до восьми. В результате з кожної групи виходів по две командіровку, Які потім граль между собою в 1/8 фіналу. У групі A виявило фаворити чемпіонату бразільці в компании норвежців, марокканців и шотландців. Очікувано з групи Вийшла бразільці и норвежці з шістьма и п`ятьма очками відповідно.

У групі B перебувалі чілійці, італійці, австрійці та камерунці, и тут такоже обійшлося без сюрпрізів - італійці та чілійці Вийшла з групи, Хіба что збірна Чилі Зроби це ледве-ледве, зігравші три матчі внічію, хоча від неї очікувалі набагато БІЛЬШОГО.

У групі C були Господарі чемпіонату, Які без праці пройшли в Наступний етап, здобувші в усіх матчах перемоги. Компанію французом склалось данці, залиша за бортом ПАР и Саудівську Аравію. А ось в групі D трапівся перший сюрприз - в плей-офф не Вийшла збірна Испании, яка програла Відкриття того чемпіонату, збірної Нігерії, яка в підсумку посіла перше місце в групі, а на іншому опинивсь Парагвай. Болгарія з одним очком закінчила на последнего місці. У групі E булу очень щільна боротьба, и до последнего моменту не Було зрозуміло, хто Вийди в плей-офф. В результате з однакової кількістю очок в Наступний стадію пройшли голландці и мексіканці, а бельгійці з північнімі корейці вілетілі з турніру.

У групі F практично всі Було зрозуміло з самого качана - Німеччина и Югославія були очень Сильні, только США могли Скласти їм хоч якусь конкуренцію - но їм НЕ удалось, як и Ірану. Ще один несподіваній прорив ставить в групі G - збірна Румунії булу міцною, и в групі з Англією, Колумбією и Тунісом їй віщувалі Важко боротьбу за виживання. Альо в підсумку румуно виявило дере, залиша за бортом колумбійців, так як Англійці зайнять другий рядок. Ну і в Останній групі - H - аргентінці спокійно Вийшла з первого місця, Хорватія з іншого, а Японія и Ямайка залиша поза турніром. После групового етапу чемпіонат світу з футболу 1998 роки перейшов в стадію 1/8 фіналу.

1/8 фіналу

гімн чемпіонату світу з футболу 1998

Відео: Аргентина Ямайка 5-0. НС 1998р Огляд матчу.

На даного етапі футбольні командіровку, Які посілі Перші два місця в своих групах, Граля между собою «на віліт». Гравій один матч, и переможець виходом в Наступний стадію турніру. Фаворит турніру збірна Бразилии обіграла збірну Чилі з розгромним рахунками 4: 1 Завдяк дублям Сампайо и Роналдо, а їх Майбутні супротивники данці обігралі нігерійців з таким же рахунками - відзначіліся Меллер, Лаудруп, Санд и Хельвег. Голланци з набагато великими труднощамі обігралі югославів - 2: 1, Бергкамп відкрів рахунок, Комленовіч зрівняв, и только на второй доданій хвіліні Давідс вірвав победу для своєї командіровку.

Матч аргентінців и англійців Відава очень видовищних - в самому почав матчу командіровку обміняліся забитих пенальті, после чего Оуен Вивів Англію вперед, а Дзанетті зрівняв рахунок. В результате все вірішувалося в Серії післяматчевіх пенальті, де аргентінці опінію більш вдалині. Італійці в своєму фірмовому Катеначо-стилі обігралі норвежців 1: 0 (гол на Рахунку Вієрі), а французи відчулі Справжній шок на стадіоні «Фелікс Боллар», Який смороду запам`ятають надовго - в основному годину в матчі з Парагваєм голів НЕ Було, и только у іншому Доданий таймі Блан зміг забитих золотий гол. Німці несподівано начали поступат по ходу матчу мексиканці, но Клінсманн и Бірхофф змоглі вірішіті результат на Користь збірної Німеччини. Ну а Хорватія обігралі румун з рахунками 1: 0 - Шукер забивши єдиний м`яч з пенальті. Відповідно до регламенту турніру, футбольні командіровку Вже знали своих супротівніків в наступній Стадії.

1/4 фіналу

де состоялся чемпіонат світу з футболу

Дуже цікавий матч подарували фанатам Збірні Бразилии та Данії - Вже на второй хвіліні Йоргенсен Вивів датчан вперед, но Бебето зрівняв рахунок через десять хвилин. Потім Рівалдо забивши другий гол Данцев, Які в іншому таймі змоглі зрівняті рахунок зусилля Лаудрупа, но Рівалдо оформивши дубль и Вивів бразільців в півфінал - 3: 2. Голландці повторили свой Попередній матч, но уже з аргентинцями в якості суперніків - Клюйверт забив дере, но через п`ять хвилин Лопес зрівняв рахунок, и лишь в Доданий час, на Останній третій хвіліні Бергкамп вірвав победу. Французи такоже провели схожий матч, не зумівші віявіті переможця з італійцямі як в основне, так и в додатковий час. Ну а по пенальті перемогли Господарі, так як у вірішальній момент Ді Бьяджо попал в поперечину. А ось в последнего матчі сюрприз піднеслі Хорватії, Які всуху розгромили німців з рахунками 3: 0 (голи забили ярні, Влаовіч и Шукер).

1/2 фіналу

міста и стадіони

У півфіналах були две Неймовірні битви, Які и виявило две Кращі командіровку, а такоже визначили две Збірні, Які зіграють в матчі за Третє місце. У матчі бразільців и голландців Роналдо відкрів рахунок, и збірна Нідерландів змогла зрівняті его только за три хвилини до кінця зустрічі - автором гола став Клюйверт. У Серії пенальті героєм дня став Таффарел, голкіпер бразільців, Який відбив два з чотірьох ударом голландців, в тій годину як Самі бразільці реалізувалі всі Чотири. Перший тайм матчу французів и Хорватів пройшов без голів, но вісь другий почався очень Жвавий - на 46 хвіліні Шукер відкрів рахунок, а на 47 Тюрам зрівняв его. І тієї ж Тюрам, Який ставши героєм цього матчу, Вивів Францію вперед, Завдяк чому вона и виграла 2: 1, вийшовши в результате до фіналу.

Матч за Третє місце

Матч за Третє місце БУВ напруженного - Хорватія Вийшла вперед Вже на 13 хвіліні Завдяк голу Просинечки, но Вже через Вісім хвилин Зенден зрівняв рахунок. На 35 хвіліні Шукер знову Вивів Хорватів уперед, и до кінця матчу рахунок остался незміннім - 2: 1, збірна Хорватії получила бронзові Медалі.

Відео: Парізькі таймі. Франція 98 - Чемпіонат Світу з футболу

фінал

феликс боллар

Ну а фінал между фаворитами и господарями оказался несподівано одностороннім. Вже в Першому таймі Зінедін Зідан оформивши дубль у ворота Таффарела, а на третій доданій хвіліні Еммануель Петі Поховайте бразільців - 3: 0, и французи виграють домашній чемпіонат світу.

кращий бомбардир

Давор Шукер зі збірної Хорватії став кращий бомбардиром турніру, забівші Шість голів у семи матчах. Альо Варто кож відзначіті Крістіана Вієрі и Габріеля Батістуту, Які відсталі від Шукер только на один м`яч, но при цьом провели на два матчі менше.