Ти тут

Євро-1984 до футболу

Футбольний турнір Євро-1984 - це чемпіонат, Який прівернув до себе дуже багато уваги по ряду різніх причин. Там можна Було Побачити і "Постріл" новачків, і неймовірній град голів, але найчастіше його характеризують як бенефіс збірної Франції, яка одночасно булу і пан. Отже, якщо вас цікавить Зараз турнір, то Зараз матеріал - для вас. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію про Євро-1984 - Які командіровку брали участь, хто забівші найбільше м`ячів, хто Вийшов з групи і як зіграв в матчах плей-офф, а такоже багато Іншого.

Учасники

євро 1984

Почату Розгляд Євро-тисяча дев`ятсот вісімдесят Чотири необхідно з учасників, Які кваліфікуваліся для участі у фінальній частині цього турніру. На тій момент після кваліфікаційного етапу відсіває велику частко збірних, а далі проходили тільки ті командіровку, Які зайнять Перші місця. Всього Було сім груп, і з кожної з них Вийшла найсільніші командіровку - в 1984 році це були: Бельгія, Данія, Португалія, Румунія, Іспанія, Югославія і Західна Німеччина. Таким чином, конкуренція в фінальній частині обіцяла буті дуже скроню, і багато фанатів чека качана турніру з Величезне нетерпінням. Однак Було сказано про сім команд, але ж в Євро-1 984 брали участь Вісім збірних. Що ж це за команда, про якові НЕ Було сказано віщє і яка, відповідно, не брала участі в кваліфікаційному етапі?

господиня турніру

склад збірної португалии на євро +1984

За традіцією, що склалось, збірна Франції безпосередно потрапила до фінальної частини Євро-тисяча дев`ятсот вісімдесят чотири. Відбірковий турнір проходив для всіх команд, крім цієї, так як вона булу пан турніру. Саме у Франції в тому році Було Прийнято рішення провести Чемпіонат Європи, а це означало, що французи не доведеться битися за путівку до фінальної частини турніру. Смород ОТРИМАНО квиток Туди автоматично - і при цьом перед Качаном чемпіонату вважать одними з фаворітів, тому що малі й достаточно Сильний склад з іменітіх гравців. Більш того, як всім добре відомо, рідні стіні завжди дуже сильно допомагають, а вболівальники на рідному стадіоні - це свого роду дванадцяти Гравець на полі. Тому багато хто вважать, що французи Цілком можуть віграті Євро- + +1984. Склади команд на турнірі були Рівні, але дванадцяти Гравець МІГ зробити безпосередній Вплив на результат.

дебютант

євро 1984 відбірній турнір

Окремо Варто звернути Рамус на дві Збірні, Які до 1984 року жодних разу в історії не брали участі в фінальному етапі Чемпіонату Європи. Це Збірні Португалії та Румунії, Які сенсаційно пробились в підсумкову частину турніру, але при цьом багато експертів вважать, що смороду навіть НЕ зможуть війт з групи, так як протістояті їм належало таким гігантам футболу, як Німеччина, Іспанія і Югославія - що Вже казати про французів, про перевагу якіх Було сказано Вже Раніше. Склад збірної Португалії на Євро-1984 Гімно сильно відрізнявся від того, що звіклі Бачити сучасні вболівальники. Зараз у багатьох фанатів португальці асоціюються в основному з фігурою Кріштіану Роналду, Який на сьогоднішній день є одним з найсільнішіх гравців на планеті. Більш того, у збірної Португалії є і інші видатні футболісти, Такі як Нані або Пепе, а такоже ряд вісхідніх зірок, таких як Ренату Саншеш, Жоау Маріу або Андре Гомеш. Тоді ж у португальців НЕ Було особливо видатних світовіх зірок, тому Ніхто НЕ очікував, що команда покаже Щось вражаюче. І при цьом склад збірної Португалії на Євро-тисяча дев`ятсот вісімдесят Чотири БУВ все одно краще, ніж склад румунів, Які Взагалі вважать Головними аутсайдерами.

формат турніру

євро 1984 склади команд

Відео: Євро 2012 Борис Колесніков №10

Як ви Вже могли зрозуміті, формат турніру 1984 року дуже відрізнявся від того, до чого звіклі сучасні вболівальники. У 2012 році на Чемпіонаті Європи Було Чотири групи по Чотири командіровку, з кожної групи віходів по дві командіровку, Які потраплялі до чвертьфіналу. У 2016 році Кількість команд-учасниць збільшілася, Кількість груп Зросла з чотірьох до шести, а плей-офф починався ні з чвертьфіналу, як Чотири роки тому, а з 1/8 фіналу. Альо в ті часи формат БУВ зовсім Інший - Вісім збірних формуван дві групи, з якіх виходе по дві командіровку, Які потім стікаліся між собою відразу в півфіналах. Таким чином, турнір чати Значний менше, ніж зараз. Альо Євро-1984 по футболу все одно запам`ятався своєю яскравістю і барвістістю, а Архів Архів НАЙГОЛОВНІШЕ - неймовірної грою, якові продемонструвала збірна Франції.

група А

євро 1984 по футболу фінал

Перша група виявило так званої «групи смерті», В якій опинилась практично всі найсільніші представник Євро тисяча дев`ятсот вісімдесят чотири року - Франція, Югославія, Бельгія та Данія. Матч-Відкриття проходив між збірнімі Франції та Данії, і відовіщністю конкретно ВІН НЕ запам`ятався. Був забитий лише один гол - Мішель Платіні, головний герой цього турніру, добув своїй команді перемогу в кінцівці зустрічі. Бельгійці трохи більше впевнена здолав збірну Югославії - м`ячі забили Вандерберг і Грюн. А ось другий тур виявився Справжня гольовій ФІЄСТА - обідвоє матчі закінчіліся з рахунками 5: 0. Французи обігралі бельгійців (по м`яч забили Жиресс і Фернандес, а Платіні оформив хет-трик), а данці залиша без роботи збірну Югославії (Берггреен, Елькер -Ларсен і Лаурідсен записали на свій рахунок по одному влучно удару, а Арнесен - відразу два). Останній тур БУВ вірішальнім - французи Вже забезпечен Собі вихід з групи, а за друге місце в очному протістоянні билися данці та бельгійці. Франція знову могла подякувати Платіні за перемогу, так як ВІН оформити черговий хет-трик, на Який збірна Югославії змогла відповісті лише двома голами шестіча і Стойковича. Ну а в Вкрай драматичному поєдінку данці змоглі Повністю повернути Хід зустрічі і Забезпечити Собі вихід в плей-офф. Кулеманс і Веркаутерен, здавай б, уже в Першому таймі гарантувалі своїй команді місце в півфіналі, але Арнесен з пенальті прямо перед кінцем Першої половини скороти перевагу, а другі сорок п`ять хвилин стали справжнім кошмаром для збірної Бельгії. Спочатку Брілль зрівняв рахунок, а за п`ять хвилин до кінцівкі матчу Елькер-Ларсен Вивів збірну Данії вперед, забезпечен їй вихід у півфінал. На Євро-1984 склади команд, звичайна ж, чи не були рівнімі, але практика показала, що далеко не завжди Гучні імена здатні гарантуваті успіх. Особливо це стосується Другої групи, про якові зараз піде мова.

група Б

футбол євро 1984 фінал

У другій групі опінію Збірні Західної Німеччини, Іспанії, Португалії та Румунії. Багато хто вважать, що саме тут буде Справжня гольова феєрія, так як іспанці і німці повінні були просто зніщуваті португальців і румунів, між собою розігруючі перше і друге місця. Альо на ділі все виявило зовсім інакше. Вже в Першому матчі німці НЕ змоглі здолати португальців, а іспанці такоже зігралі внічію з Румунією. У ІНШОМУ турі збірна ФРН виправив, обігравші збірну Румунії з рахунками 2: 1 і Вийшов на перше місце, оскількі в ІНШОМУ матчі іспанці знову ж таки не змоглі здобути перемогу. Німцям досить Було зіграті внічію з іспанцямі, але ті НЕ Хотіли так Швидко здаватіся - і на 90 хвіліні трап сенсація. Маседа забівші гол, Який позбавів німців місця в півфіналі, так як в паралельних поєдінку португальці обігралі румун. У підсумку іспанці Вийшла з першого місця, а португальці Зроби сенсацію і пробивши в півфінал з Іншого.

перший півфінал

фінал євро 1984

Відео: Євро 2012 Франція Україна і Англія Швеція Опитування №8

Отже, Збірні Іспанії, Франції, Данії і Португалії Вийшла зі своїх груп у півфінал. Євро 1984 року - це турнір, Який НЕ прініс особливо сюрпрізів на стадії плей-офф. У Першому матчі між собою граль Господарі чемпіонату і команда-сюрприз. На жаль, мрія португальців завершилася на цьом етапі. У Першому таймі Домерг Вивів господарів вперед, але в другій половіні Жордан зрівняв рахунок, перевівші ТІМ самим матч в овертайм. Там Вже на 98 хвіліні ВІН зміг вівесті свою команду вперед, подарували всім португальцям Надію. Альо у Домерга і Платіні були свої плани - самє смороду в Останню п`ятіхвілінку овертайму забили два м`ячі, Які вібілі збірну Португалії з турніру, а французам забезпечен місце в фіналі.

другий півфінал

Другий півфінальній матч виявився НЕ Менш драматично - при цьом в ньом результат не наважівся навіть в овертаймі. Практично відразу після стартового свистка датчанин Лербю відкрів рахунок, але через годину іспанці все ж змоглі відігратіся - забівші всі тієї ж Маседа, Який поховайте збірну Західної Німеччини. В результаті Залишок матчу пройшов без голів, як і овертайм. Підійшов час пенальті, і тут помилки пріпустівся єдиний Гравець - тієї самий Елькер-Ларсен, Який Фактично Вивів датчан в півфінал, забівші вірішальній м`яч у третіх турі у ворота бельгійців. У підсумку іспанці перемогли в Серії пенальті, ТІМ самим домігшісь дуже значного результату на Євро-1984 по футболу. Фінал між збірнімі Франції та Іспанії обіцяв буті дуже цікавім, так як зостріліся два фаворити.

Відео: Євро 2012 Хорватія Італія і Іспанія Ірландія Опитування №7

фінал

27 червня майже п`ятдесят тисяч людей зібраліся на головному стадіоні країни «Парк де Пренс», щоб Побачити неймовірній футбол Євро-1984 - фінал цього турніру. Перший тайм матчу пройшов без забитих голів, але вісь другий почався відразу ж дуже Бадьорого. На 57 хвіліні Платіні Зробив неймовірне - ВІН забівші дуже важлівій м`яч, але Архів Архів НАЙГОЛОВНІШЕ Полягає в тому, що цею матч став п`ятим на турнірі, в якому Мішель відзначався результативною дією. До Останньої хвилини іспанці малі Надію на ті, щоб забитих м`яч у відповідь і перевести гру в овертайм, але їх мріям Не судилося збуту. Крапка в матчі поставив Беллон, Який забівші буквально перед фінальнім свистком. Франція стала Переможця Чемпіонату Європи з футболу, показавши просто неймовірну гру.

Бронзова медаль

Як ви розумієте, срібну медаль турніру відвезла з собою збірна Іспанії, але кому ж дісталася бронза? До 1984 року в рамках Чемпіонату Європи завжди проводівся матч за Третє місце, Який визначавши, яка з команд, що програли в півфіналі, отримає медаль. Альо самє цього турніру Було Прийнято рішення НЕ Проводити більш матчів за Третє місце. Таким чином, бронзові Медалі дісталіся відразу і Данцев, і португальців. Збірна Португалії здівувала всіх НЕ менше, ніж французи - в своєму дебютному турнірі вона змогла віграті бронзову медаль, хай і розділену з датчанами.

золота бутса

Окремо Варто розповісті про нагороду найкращому бомбардірові, а такоже про головного героя цієї першості. Нападаючий збірної Франції Мішель Платіні побівші всі рекорди і враз весь світ своєю грою, якові ВІН продемонстрував на ЧЄ 1984. Як Вже Було сказано віщє, ВІН забивав у кожному з п`яти матчів, в якіх взявши участь, при цьом двічі відзначівшісь хет-триками . Таким чином, самє Платіні ставши Краще бомбардиром, записавши на свій рахунок дев`ять голів у п`яти матчах - абсолютний рекорд Чемпіонату Європи, Який жоден футболіст НЕ зміг побити по сьогоднішній день. Особливо цею результат віділяється на тлі найближче переслідувача Платіні, датчанина Франка Арнесена, Який забівші Всього три Голота, причому два з них були з пенальті. Ті, що показавши на ЧЄ француз, Було майстерністю і мистецтвом, і його запам`ятали назавжди багато в чому самє за рахунок цього турніру.

збірна чемпіонату

Як і після шкірного великого турніру, після Чемпіонату Европи 1984 року фахівці визначили одинадцять футболістів, Які сформувалася «сімволічну збірну ЧЕ». У неї були включені Кращі Гравці по своїх позіціях. Краще голкіпером БУВ Визнання німець Харальд Шумахер, захисна лінію склалось два німця, Карл-Хайнц Ферстер і Андреас Бреме, а такоже португалець Жуан Пінту і датчанин Мортен Ольсен. У півзахісті виявило відразу п`ять осіб, три з якіх були французами: Ален Жиресс, Жан Тігана І, звичайна ж, Мішель Платіні. Їм Компанію склалось португалець Фернанду Шалана і датчанин Франк Арнесен. Краще форвардом турніру БУВ Визнання німець Руді Феллер.