Ти тут

Переможці чемпіонату світу з футболу: хто і коли тріумфував

чемпіонат світу з футболу - це найпрестіжнішій міжнародний футбольний турнір, Який проводитись з 1930 року. Кількість учасників фінального турніру поступово збільшувалася з розвитку транспортної інфраструктурі та збільшенням популярності МІЖНАРОДНОГО футболу.

Кількість учасників фінальніх турнірів

Переможці чемпіонату світу з футболу визначаються з числа команд, Які завоювала право на участь у фінальному турнірі Шляхом проходження кваліфікаційного турніру. Від необхідності проходити відбір звільняється тільки команда - господар турніру. Правда, БУВ один раз, коли Відбірковий турнір НЕ проводівся. Йдет про перший чемпіонаті світу в Уругваї, коли учасників набирали немного НЕ насильно.

переможці чемпіонату світу з футболу

У Мундіалі в 1930 взяло участь 13 команд. 16 збірних зігралі між собою в Італії через 4 роки і у Франції через 8 років. Потім чемпіонат змоглі провести з відоміх причин лише через 12 років в Бразилії. На турнір пріїхало тільки 13 збірних. У 7 Наступний турнірах (по 1978 рік включно) в чемпіонаті брало участь по 16 команд. З 1982 року (мундіаль в Іспанії) пройшло перше Розширення кількості учасників (до 24 збірних). В такому форматі організаторі провели турнір 4 рази. З 1998 року в чемпіонатах світу бере участь по 32 командіровку. У планах нового президента ФІФА Джанні Інфантіно присутній Збільшення кількості учасників мундіалю до 40 збірних.

Чемпіонат світу з футболу: переможці по роках

Отже, в 1930 році, як ми Вже говорили, чемпіонамі стали уругвайці. Наступні 2 турніру (в 1934 і 1938 рік) виграла збірна Італії. З 1938 по 1950 роки Пішов 12-річний Перерва, пов`язану з Другою світовою війною. У 1950 році збірна Уругваю стала 2-кратним чемпіоном світу. У 1954 році перший раз тріумфувалі німці (збірна ФРН). У 1958 і тисячу дев`ятсот шістьдесят две рік (двічі поспіль) турнір Вигравай бразільці з Жоао Сантош ду Насименту (Пеле) і Маріо Загалло в складі. Список переможців чемпіонату світу з футболу буде неповна без збірної Англії. Родоначальники футболу свою єдину перемогу на великих турнірах здобули на домашньому мундіалі в 1966 році. Третя перемога бразільців на головному футбольному турнірі відбулася в 1970 році. Через 4 роки збірна ФРН здобули свою другу перемогу в історії чемпіонатів. У +1978 році команда Аргентини виграла домашній мундіаль. Італійці третю свою перемогу на чемпіонаті світу здобули в 1982 році на іспанській землі. У +1986 році Аргентина з Дієго Марадоною у складі перемогла на мундіалі Раптена. У 1990 і 2014 року свої Чергові перемоги здобули німецькі футболісти. Двічі (у 1994 і 2002 року) трофей брали бразільці. У 1998 році чемпіонамі стали французи, в 2006 - "Скуадра Адзурра", а в 2010 - збірна Іспанії.

чемпіонат світу з футболу переможці по роках

Чемпіонат світу з футболу: статистика переможців

На Наступний після перемоги турнірі команді-чемпіонові завжди доводітіся дуже Важко. Відстояті свій титул збірнім вдаватся тільки двічі (Італії в 1938 році і Бразилії в 1962 році). У 1954 році збірна Уругваю стала 4-й на турнірі в Швеції. Німці в 1958 році такоже стали 4-ми. Збірна Бразилії в 1966 році після 2 поспіль перемог на мундіалях Виступ й достаточно невдало, что НЕ Потрапивши в число прізерів. А після перемоги на чемпіонаті 1970 року в Мексіці чарівнікі м`яча в 1974 і 1978 зайнять 3 і 4 місце. Німці Ніколи після своїх перемог на турнірі НЕ займаюсь на Наступний змаганні серйозно Місць. Бразільці після перемоги на американському чемпіонаті 1994 року в 1998 у Франції стали іншімі.

Відео: СРСР-Бразілія.Чемпіонат світу з футболу 1982 р.

список переможців чемпіонату світу з футболу

Відео: Оголошення в прямому ефірі результатів Голосування за Талісман Чемпіонату світу з футболу FIFA 2018

Жодних разу командам не вдаватся Тричі поспіль віграті турнір.

Найбільш напружені фіналі

7 фінальніх поєдінків чемпіонатів не завершились в основному годину. 2 рази переможці чемпіонату світу з футболу були віявлені в Серії післяматчевіх пенальті. Поговоримо про всі ЦІ поєдинки детальніше.

У 1934 збірна Італії в додатковий час обіграла представників Чехословаччини з рахунками 2: 1 (авторизованого голів і хвилини голів невідомі). У +1966 р відбувся Знаменитий фінал Англія-ФРН, Який обслуговував радянський Арбітр Тофік Бахрамов. Англійці забивали на 18, 78, 101 і 120 хвилинах, а німці - на 12 і 90 хвилинах поєдінку. Підсумковій рахунок 4: 2 на Користь англійців. Через 12 років матч Аргентіна- Нідерланди Закінчився перемогою південноамеріканців в овертаймі 3: 1 (38, 105, 116 - 82). У 1994р Бразилія та Італія забивали тільки в Серії пенальті, яка закінчілася з результатом 3: 2 на Користь Ромаріо і компанії.

чемпіонат світу з футболу статистика переможців

Відео: Короткий огляд чемпіонату світу з футболу 2014!

Останні 3 фіналу НЕ закінчувалісь в основному годину. Наприклад, в 2006 році Збірні Італії і Франції Основний і додатковий час закінчілі з рахунками 1: 1, а вісь лотерею виграли італійці з рахунками 5: 3. Матчі Іспанія-Нідерланди (2010) і Німеччина-Аргентина (2014 року) закінчіліся після овертайму з рахунки 1: 0 на Користь Дерлей команд.

Рекордсмени за віграніх поєдінків

Переможці чемпіонату світу з футболу по Ідеї та повінні були віграті найбільшу Кількість матчів у фінальніх турнірах. Станом на 14 липня 2014 року пентакампеонів бразільці виграли 70 таких поєдінків. На 4 перемоги менше у збірної Німеччини. ЦІ командіровку навряд чи колись поступляться лідерські позіції в Цій табліці, тому що у командіровку Італії, яка йде третьою, Всього лише 45 перемог. Такоже до п`ятірки входять Аргентина (42 перемоги) i Іспанія (29 максимальних результатів).

Переможці чемпіонату світу з футболу - Це дійсно найсільніші на свого часу командіровку. Випадкове віграті такий турнір Неможливо.