Ти тут

Євро 2000: результати і факти

ЄВРО-2000 прійомів дві країни - Бельгія та Нідерланди. Сталося це Вперше в історії. 11-й Чемпіонат Європи виявився більш захоплюючім, ніж турнір в 1996 році. Команд-учасниць на ЄВРО-2000 Було 16. Збірні порадувалі глядачів захоплюючімі матчами з непередбачуванімі наслідкамі. Багато слабкі командіровку змоглі піднести сенсацію, обігруючі Зіркові склади. На ЄВРО-2000 збірна Росії війта НЕ змогла.

Євро 2000

відбіркові матчі

У відбірковіх Іграх сенсацій НЕ Було. Найцікавішою Груп стала Франція, Україна, Росія, Ісландія, Вірменія, Андорра. За вихід боролися Чотири командіровку. Три стартові поєдинки для Росії виявило провальними. Однак потім збірної вдалося Видати потужного серію з шести ігор. У вірішальному матчі Росія, зроби помилки, пропустила вперед Україну, яка согласно Надійшло Словенії в тиків матчах. Франція вірушіла на ЄВРО-2000 з першого місця.

група А

фінал ЄВРО 2000

Відео: ЄВРО 2016. Кращі моменти

До групи увійшлі: Португалія, Румунія, Англія і Німеччина.

На груповий етапі збірна Румунії творила Щось неймовірне. Їй вдалося обіграті Англію з рахунками 3: 2 і зіграті внічію з Німеччіною. Лише Португалія змогла Зупинити румунів. Дуже слабо Виступивши Англія, здобувші єдину перемогу. Провалом стала Німеччина, програли два матчі і зігравші внічію. Подібного рівня гри від німців на ЄВРО-2000 по футболу не очікував Ніхто.

У плей-офф Вийшла Португалія і Румунія.

група В

До групи потрапили: Італія, Швеція, Бельгія та Туреччина.

Тут сенсацій НЕ відбулося. Італія, будучи фаворитам, посіла перше місце, при цьом яскравої гри НЕ Було. За друге місце в групі боролися інші збірні. Бельгійці непогано почали, обігравші Швецію в Першому матчі, але потім зменшіть темп і Надійшло туркам 0: 2, пропустивши їх на одному місце.

У плей-офф вірушіла Італія і Туреччина.

Відео: Найкращі голи ЄВРО 2008

група С

євро 2000 по футболу

До групи потрапили: Іспанія, Югославія, Норвегія і Словенія.

Іспанія в групі винна булу діва явнім фаворитом. Однак цього не ставши. ЄВРО-2000 по футболу запам`ятається їх невіразнім гойдання. У Першому матчі збірна Надійшло Норвегії з рахунками 1: 0. Словенія не принесла сенсації, програли 2: 1. Для віходів в плей-офф Іспанії необхідно Було обіграваті Югославію. До 90-ій хвіліні Югославія вела з рахунками 3: 2. На качана Доданий годіні іспанці з пенальті зрівнюють рахунок, але цього мало. На останніх секундах Іспанії вдалося створити диво, забівші четвертий м`яч.

У плей-офф пройшла Іспанія і Югославія.

група D

До групи потрапили: Нідерланди, Франція, Чехія і Данія.

Матчі в групі запам`яталися НЕ тільки захоплюючою грою, а й суддівськім скандалом. Поєдинок Нідерланди-Чехія проходив в напрузі. Гру вела Чехія, і матч добігав кінця. Здавай, що Нідерланди відскакують. У кінцівці гри за дуже сумнівній фол суддя поставивши одінадцятіметровій, Який БУВ реалізованій.

Вийшла в плей-офф Нідерланди і Франція.

чверти фіналу

Матч Іспанія-Франція ставши найцікавішім в чверті фіналу ЄВРО-2000. Склади обох збірних вражалі. Іспанія Почаїв дуже впевнена, відразу ж створі кілька небезпечних моментів біля воріт французів, але голкіпер зіграв надійно. В один момент Джоркаефф заробляє стандарт, і Зідан відправляє м`яч точно в дев`ятку. Через п`ять хвилин Іспанія заробляє і реалізує пенальті. Джоркаефф на останніх хвилинах знову виводу Францію вперед. У самій кінцівці у Іспанії з`являється шанс, але Рауль НЕ зміг забитих з "точки".

Відео: Топ 10 | Кращі голи Євро 2012

Поєдинок Нідерланди-Югославія обіцяв буті захоплюючім. Голландці перед матчем не знайшла Знайшла зважалі явнімі фаворитами, крім того, багато хто НЕ бачили їх в півфіналі. Однак Югославія, яка демонструвала в групі пріголомшліву гру, булу зніщена Голландією. Багато аналітіків так і не змоглі дати Пояснення цьом провалу. Голландія ж провела свою кращу гру на турнірі, перемігші з рахунками 6: 1.

Румунія в протістоянні з Італією здівуваті НЕ змогла. Від командіровку, яка зуміла обіграті на груповий етапі Англію, очікувалі БІЛЬШОГО. Тотті і Індзагі, забівші по м`ячем, відправілі Румунію додому. Непоказної грою віділівся Георге Хаджі, Який у ІНШОМУ таймі отримав дві жовтих картки.

У матчі Португалія-Туреччина фаворит БУВ очевидно. Нуну Гомеш, Зроби дубль, вікінув турків з турніру. Для Туреччини вихід в плей-офф Вже БУВ серйозно досягнені, тому незадоволення вігуків уболівальніків НЕ Було.

півфінал

ЄВРО 2000 склади

Поєдинок між Нідерландамі та Італією ставши окрасою турніру. Це БУВ НЕ фінал ЄВРО-2000, але за напруженного НЕ поступався перед. Фаворитами вважать голландці. У них булу найяскравіша атака, яка Вже встігла вразіті глядачів. Італія протіставіла збалансований оборону. Італійцям довелося грати вдесятьох з 34-ї хвилини. Два пенальті Було Призначено в ворота Тольдо, але гра воротаря і штанга залиша італійців в грі. Все вірішувалося в Серії післяматчевіх пенальті, де більш стійкою виявило Італія і пройшла далі.

У матчі Португалія-Франція вибухнув другий скандал. В основному годину Збірні забили по м`ячем і перевели гру в додатковий. У самій кінцівці рефері прізначає пенальті за Порушення, на ласка вказано Боковий Арбітр. Зідан безпомілково реалізував стандарт і Вивів Францію до фіналу.

Фінал ЄВРО-2000

Цей захоплюючій ЧЄ НЕ МІГ закінчітіся бляклім фіналом. Так і сталося. На 55-ій хвіліні вперед Вийшла італійці Завдяк голу Дельвеккіо. До кінця тайму смород утрімують перевагу. На Доданий хвилинах м`яч опіняється у воротах Італії. У додатковий часі Франція забиває "золотий" гол і віріває трофей ЄВРО-2000. Франція-Італія - матч ставши найцікавішім фіналом за Довгі роки.

Відео: euro 2016 | Топ 10 | цікаві факти про Євро 2016 чемпіонаті по футболу

ЄВРО 2000 франція Італія

Турнір прініс Організаторам Величезне прибуток. Матчі відвідалі Мільйони вболівальників. ЄВРО-2000 подарували глядача масу позитивних емоцій і цікавіх поєдінків.