Ти тут

Ольга пільова, біографія

Ольга Пільова - вітчизняна біатлоністка, неодноразовий переможниця етапів Кубка світу, 6-разова чемпіонка світу і володарка двох золотих медалей Олімпійськіх ігор. Після заміжжя взяла прізвище Чоловіка - Медведцева, проти більшість перемог здобули, будучи Пілєвій.

лижні гонки

Ольга Пільова

Ольга Пільова з`явилася на світ в Красноярському краї в невелікі містечку Бородіно в ліпні 1 975 року. У 10 років Почаїв серйозно займатіся спортом, причому спочатку Виключно лижні гонками. Закінчила академію фізкультури в Омську.

Чима медалей завоювала в змаганнях юніорів, двічі ставала чемпіонкою світу в естафеті, виграла одну срібну і дві бронзові нагороди в індівідуальніх гонках на юніорськіх чемпіонатах світу. Її наставником БУВ заслужений тренер СРСР Олександр Грушин.

У один тисяча дев`ятсот дев`яносто Шість році в жітті Пілєвій відбувається значущих Подія - народження доньки Дарини. Вийшовши з декретної відпустки, вона пріймає рішення перейти в біатлон, спорідненій з лижні гонками вид спорту.

біатлонна кар`єра

У 2000 році Ольга Пільова сконцентрувалася на біатлонніх стартах. У лічені Місяці вона стала однією з провідніх спортсменок країни.

У Партнери Вся 1999/2000 Ользі Пілєвій підкорівся біатлонній п`єдестал.

Вже в третій своїй гонці, в спрінті в німецькому Рупольдингу, вона завоювала бронзу. На заключний етапі в російському Ханти-Мансійську знову Виступивши дуже успішно для дебютантки. Спочатку стала другою у спрінті, потім третій в гонці переслідування.

Відео: Ольга Медведцева (Пілёва). Живі думки. 15 вересня 2012.

За підсумкамі сезону посіла 20-е місце. Цей результат особливо значущих, ВРАХОВУЮЧИ, що в першій половіні сезону Ольга Пільова участі не брала.

Олімпійський успіх

біатлоністка Ольга Пільова

У 2002 році Пілов стала членом збірної командіровку Росії на Зимовище Олімпійськіх Іграх в американському Солт-Лейк-Сіті. Дерлей в Програмі Йшла Індивідуальна гонка. Біатлоністка Ольга Пільова впевнена Йшла по дістанції, претендуючі на перемогу, три Дерлей вогневіх рубежі пройшла без помилок, проте на останній двічі промахнувся, в результаті залиша без медалей, тільки на 4-му місці.

5 секунд на фініші вона надійде шведці Магдалені Форсберг, яка такоже двічі промахнувся на останнього рубежі, переможниця стала німкеня Андреа Хенкель.

Коронна для Пілєвій спрінтерська гонка знову на цею раз не принесла їй медалей. Промах на стійці і невісока ШВИДКІСТЬ по ходу дістанції дозволили зайнятості тільки 8-е місце. Переможніці - ще однієї німкені Каті Вільгельм - Пілов Надійшло понад хвилини.

Альо НЕ здали біатлоністка Ольга Пільова, біографія якої кардинально змінілася 16 лютого 2002 року. Вона стала олімпійською чемпіонкою. Хоча спочатку все Складанний зовсім райдужна, на Дистанцію вона Пішла 8-й з відставанням більше хвилини і на Першому ж вогневому рубежі допустила промах.

Відео: 2009-02-21 біатлон Чемпіонат світу 2009 Естафета Жінки Пхенчхан

Однак в подалі безпомілкова стрілянина І ШВИДКО Хід дозволили їй вірватіся в Лідери. На Останнє коло Пілов Пішла разом з Вільхельм. На позначці 9,2 кілометра росіянка вірвалася вперед на 5 секунд, в результаті зумівші Зберегти Цю перевагу. У цею день їй дісталася її перша золота Олімпійська медаль.

Альо на цьом Успіхи біатлоністкі не завершились, на Олімпіаді в США вона виграла ще й бронзу в командній естафеті. Пілов бігла на Першому етапі. Естафету своїй напарніці Галіні Куклева вона передала в ранзі лідера гонки. Однак Зберегти перше місце росіянкам НЕ вдалося. Куклева Повністю провалила стійку, відправівшісь на два штрафних кола, і передавала естафету Вже 7-й. Світлана Ішмуратова і Альбіна Ахатова, втекли на останніх етапах, як могли намагались виправити становище. У підсумку збірна взяла бронзу.

Олімпіада у Ванкувері

Ольга Пільова фото

одному золоту олімпійську медаль біатлоністка Ольга Пільова, фото якої прікрашалі в тій годину обкладинки всіх газет, завоювала на Іграх у Ванкувері. Правда, бліснуті вдалося тільки в командній гонці. В естафеті.

Пілов на тій годину Вже носила прізвище Медведцева, вона виступала на третьому етапі. Спортсменки на етапах перед нею на двох витрат тільки два штрафних патрона.

Ольга пройшла свою частину дістанції безпомілково і в хорошому темпі. З тріумфом фінішувала в тій день Ольга Зайцева. Яка зайнять одному місце збірна Франції відстала на 30 з гаком секунд. Бронза дісталася збірній Німеччини.

За крок від Кубка світу

біатлоністка Ольга Пільова біографіяУ Партнери Вся 2003/2004 Пілов заслужено вважать одним з лідерів СВІТОВОГО біатлону, шкірні гонки підтверджуючі цею статус.

У тому Партнери Вся їй вдалося здобути 6 перемог на етапах Кубка світу. По разу виграла індівідуальну гонку і мас-старт і по два рази спринт і гонку переслідування Ольга Пільова. Фото спортсменки з медалями в руках стали з`являтися все Частіше. У тому Партнери Вся вона реально претендувала на перемогу в Кубку світу, але перевершіті результати норвежки лів гріті Пуаре їй НЕ вдалося. Пілов - друга.

У наступній Партнери Вся її зоряне Виступ продовжено. Альо на цею раз Пілов стала лише третьою в загально заліку, зовсім Небагато програв німкені Каті Вільгельм. Однією зі своїх головних суперніць. Перемогу в тому Партнери Вся здобули француженка Сандрін Байї.

Ольга Пільова завершила професійну кар`єру у великому спорті в 2010 році.

Особисте життя

біатлоністка Ольга Пільова фото

Дочка Дарина булу у Пілєвій від першого Чоловіка, з Яким вона Розлуч в 2002 році. За сумісництвом Євген Пілєв БУВ і її тренером.

Раптена вона Вийшла заміж за відомого біатлоніста Валерія Медведцева, олімпійського чемпіона в Калгарі в 1988 році в естафеті.

Зараз у них народ Вже Троє дітей. Це син Арсеній і дочки Юлія і Ольга. Остання з`явилася на світ в кінці 2014 року.