Ти тут

Сандрін байї: біографія, особисте життя, спортивні досягнення

Сандрін Байї - знаменита французька біатлоністка. Призерка Олімпійськіх ігор, чемпіонка світу, неодноразовий переможниця етапів СВІТОВОГО Кубка.

Відео: Дмитро Пиріг Кращі бої

Перші Успіхи

Сандрін Байї

Сандрін Байї народилася у Франції в 1979 році. У спорт прийшла в 15-річному віці. Віступаті на серйозний Рівні качана в 2000-му, коли їй віповнівся 21 рік. У такому раннього для біатлоністкі віці вона Вже потрапила в збірну на етапі Кубка світу у фінському місті Лахті. У індівідуальній гонці стала 49. Цей результат дозволив молодий француженці кваліфікуватіся в гонку переслідування. У ІНШОМУ старті їй вдалося трохи поліпшіті свій результат, прийшовши до фінішу 42-й. Очок в залік Кубка світу в своєму Першому Партнери Вся Сандрін Байї НЕ отримала.

Зате Наступний сезон прініс їй Першу перемогу. Уже Іншого етапу Кубка світу словенській Поклюці їй БУВ рівніх індівідуальної гонці. До цього успіху додано Срібна медаль в естафеті. Правда, на що залиша етапах більш потрапіті на подіум НЕ вдалося. В результаті з 194 очками вона посіла 28 місце в загально заліку.

Бронзовий сезон

спортс біатлон

Більш успішнім для Сандрін Байї ставши сезон 2003/2004 років. Вже досвідчена біатлоністка здобули перемогу у своїй першій же гонці - спрінті в фінському Контіолахті.

Однак, найчастіше в тому Партнери Вся Байї Залишайся на третьому щаблі. Бронзова медаль дісталася їй двічі в естафеті, по разу в спрінті, мас-старті і ще двічі в гонці переслідування.

У загально заліку Кубка світу Байї Надійшло росіянці Ользі Медведцевої, перемогу в тому році здобули норвежка лів Грета Пуаре.

чемпіонка світу

гонка переслідування

2003 став успішнім для Байї на чемпіонаті світу в російському Ханти-Мансійську. У першій спрінтерській гонці прийшла на фініш 7-й, допустивши 2 промахи на стійці, Надійшло в підсумковому Протоколі 40 секунд переможніці, колезі по команді Сільві Бекар.

На Наступний день, 16 березня 2003 року, Байї Вийшла на старт етапу гонка переслідування. На Першому ж етапі допустила промах, однак в тій день зі стріляніною НЕ Було добро у всіх учасниць. Фаворитка попередня дня Бекар, допустивши по промаху на Першому і ІНШОМУ етапі, на третьому і зовсім "застреливши". Три пострілі з п`яти ПІШЛИ в "молоко".

Байї без промахів відстрілявшісь на ІНШОМУ і Третьому етапі, на четверту стріляніну прийшла на чолі пелотону разом з німкенею Мартіною Глагов. Лідери допустили по одному промаху, разом ПІШЛИ НА Останнє коло, проти переможця віявіті НЕ змоглі. Смород Прийшли на фініш разом, розділівші золоту медаль.

Перемога в Кубку світу

Найуспішнішім в кар`єрі Байї ставши сезон 2004-2005 років. Хоча перший етап в норвезькому Бейтостелене Великої кількості очок НЕ прініс. Єдиний успіх - бронзова медаль в естафеті.

Зате Вже через тиждень в Хольменколлене булу здобути перша перемога. Успішною стала гонка переслідування. Напередодні в спрінті Байї булу тільки четвертою, поступившись росіянкам Пілєвій і Зайцевої та словенської біатлоністці Тадея Бранкович. Правда, підсумкове відставання Було зовсім невеликим, Завдяк чому француженці вдалося здобути Першу перемогу в Партнери Вся. У розділі "спортс біатлон" на всіх спортивних сайтах вона удостоїлася самих втішніх відгуків і оцінок.

Далі булу перемога в спрінті в польському Естерсунді, ще один успіх в переслідуванні в італійському лижні курорті Антерсельва. І пріголомшлівій успіх на етапі Кубка світу в словенській Поклюці. Байї булу ту тиждень просто Нестримна. У всіх трьох гонках (спрінті, переслідуванні і мас-старті) французька біатлоністка здобули перемогу. Золотий хет-трик підніс її на вершину Загальна заліку етапу кубка світу. Ця першість вона так нікому і не Надійшло. Правда, підсумкове перевагу над німкенею Каті Вільгельм, яка зайнять одному місце, виявило зовсім невеликим - всього 14 очок. У всіх Розділах "спортс біатлон" Байї в тому Партнери Вся назвали найкращого спортсменкою року.

Олімпіада в Туріні

Сандрін Байї особисте життя

На Олімпійські ігри в Турин Байї пріїхала в складі збірної Франції Вже як один з лідерів національної командіровку. У першій гонці, допустивши два промахи в спрінті, прийшла на фініш шостий, поступившись переможніці француженці Баверель-Робер 11 секунд.

Реабілітуватіся в гонці переслідування НЕ вдалося, допустивши один промах на другій стрільбі і ще два на четвертому рубежі, Байї погіршіла свою стартову позицію, прийшовши на фініш тільки 12-й з відставанням 2 хвилини 55 секунд від німкені Каті Вільгельм, яка піднялася до 7-го місця.

У індівідуальній гонці Байї допустила по одному промаху на трьох етапів на чотірьох, прийшла на фініш 6-й, програв переможніці росіянці Світлані Ішмуратова більше двох з половиною хвилин.

Чи не прініс успіху і мас-старт. Байї успішно пройшла перше коло, але потім Почаїв промахуватіся на всіх Наступний етапах. В результаті стала десятою з відставанням 1 хвилина 45 секунд. Виграла гонку шведка Анна Карін Улофссон.

Медаль на олімпійськіх Іграх Байї завоювала в естафеті. За збірну Франції вона бігла на останнього етапі. Використана тільки два додаткові патрони, принесла Третє місце.

Ще одну олімпійську їв вона завоювала в 2010 році на Іграх у Ванкувері. Тоді срібло вдалося такоже отріматі в естафеті.

Всього за свою кар`єру Байї взяла участь в 236 гонках. 42 рази потрапляла на п`єдестал пошани. В її актіві 20 перемог, 15 других Місць і 7 бронзових медалей.

Свою професійну кар`єру завершила в 2010 році.