Ти тут

Російська біатлоністка ольга вілухіна: біографія, успіхи, фото

Ця зовсім ще молода, но Вже знаменита спортсменка свою Першу значущих победу на міжнародніх змаганнях здобули в 2006 году на Чемпіонаті світу. Вона взяла участь у юніорськіх змаганнях, коли їй Було Всього лишь 14 років. Ольга Вілухіна виграла тоді НЕ только спринт, но заслужила ще две Медалі: в естафеті - срібну, в гонці переслідування - бронзову. Ольга Вілухіна

коротка біографія

Народилася Ольга в 1988 году в Башкортостані (Міжгір`я), 22 березня. Ее батьки: батько - Г. В. Вілухіной, свого часу працював інженером-Будівельником, мати - О.В. Вілухіна, оператор місцевої котельні.

Спочатку Ольга Вілухіна Займаюсь в спортивній школі лижні спортом. Ее привели Туди батьки. Однак в даного віді у дівчинки не всі Складанний, и їй Було предложено займатіся біатлоном. Це и стало знаковою подією в почінається спортивній кар`єрі Олі.

В загальноосвітній школі вона вчились добре, много читала з самого дитинства. У неї є коханий роман автора Паоло Коельо «Одинадцять хвилин».

Ольга Вілухіна: фото, Перші перемоги

Беззмінній тренер Ольги - Валерій Іванов, ніні - цивільний чоловік.

Як позначають вищє, перша значущих перемога для спортсменки булу на Чемпіонаті світу з юніорського біатлону в 2006 году, что проходив в Амеріці (м Преск-Айлі). Там у неї НЕ склалось лишь Індивідуальна гонка, де вона зайнять 26-е місце. У ціх змаганнях вона боролася зі спортсменками високого МІЖНАРОДНОГО уровня. Слід Зазначити, что на тій момент Вілухіна біатлоном Займаюсь лишь 2 роки.

Наступні серйозні для неї змагання були в Мартелло, де проходив теж Чемпіонат світу з біатлону. Альо тут вона НЕ змогла повторити свой Попередній результат и завоювала срібну медаль (Друге місце) в естафетній гонці.

Найвдалішім в спортивній кар`єрі талановітої спортсменки БУВ Чемпіонат Європи, что проходив в городе Уфі (2009 рік). Тоді Ольга Вілухіна стала Чотири чемпіонкою Європи среди молодих спортсменів. На ціх юніорськіх змаганнях дівчина змогла піднятіся на п`єдестал у всех 4-х етапах змагань, посівші 1-е місця.Ольга Вілухіна: фото

Чудові Успіхи НЕ залиша непоміченімі представник национальной командіровку країни. Їй Було предложено взяти участь в змаганнях в Ханти-Мансійську (етап Кубка). Таким чином, вона виявило в списках шісткі кращих спортсменок и увійшла в команду російської збірної.

подальші Успіхи

У складі збірної Росії дівчина Вперше вірушіла в Оберхов на збори для Тренування, де несподівано захворіла. У зв`язку з ЦІМ вона так и не взяла участия в одній гонці Кубка и даже пропустила деякі етапи Кубка IBU. У сезон 2010/2011 Ольга знову взяла участь в найперш етапах СВІТОВОГО Кубка, а потім ее знову підвело здоров`я.

После хвороби Вілухіна два рази завоювала лідіруючі місця в спринтах, что проходили в Италии та Швеции. Альо на Кубку IBU Ольга Вілухіна залиша без призового місця через безглузду помилки, неуважності. Вона забула надіті свой номер, и поки бігалі за ним, спортсменка стартувала з затримки и Затримано на 40 секунд. Рівне цею годину и відокреміло ее від переможніці змагань.

Сезон в 2011-2012 рр. прініс спортсменці Успіхи. У Хохфільцені вона перемогла разом з командою в змішаній естафеті та взяла бронзу в гонці в Рупольдінгу.

У 2013 году на Кубку світу біатлоністка Ольга Вілухіна піднялася на 2-е місце.

Олімпіада «Сочі-2014»

Олімпіада в Сочі - Перші Олімпійські ігри для 25-річної спортсменки. У зв`язку з ЦІМ Ніхто особливо и не покладали на неї надії. Однако вона багатьох здівувала, коли на 7,5-кілометровій гонці виграла олімпійське срібло.Біатлоністка Ольга Вілухіна

Відчувала вона себе й достатньо впевнена и з усіх сил намагались НЕ поступат тітулованої словацької чемпіонці Олімпіади Анастасії Кузьміної. Вілухіна, прекрасно відстрілявшісь, програла Кузьміної лишь в швідкості.

Здібна Ольга Вілухіна в результате Неодноразово піднімалася на п`єдестал пошани после віграшів в естафетному командному перегонах (як жіночої, так и змішаної). По праву вона є завсідніком ТОР-10 кращих спортсменів России. Правда, до індівідуальної нагороди Найвищого ґатунку вона поки не добралася. У неї все ще Попереду.