Ти тут

Рожков сергей: фото, біографія

Рожков Сергій - відомій російський біатлоніст, чемпіон світу і Європи, неодноразовий переможець етапів Кубка світу. Один з представників Зоряного складу національної збірної. Пік його успіху припавши на Кінець 90-х - початок 2000-х років.

На качана кар`єри

Рожков СергійРожков Сергій народився в Мурманська 1 квітня 1972 року. Після школи вступивши до Мурманська Арктична державний університет.

З 12 років захопівся лижні видами спорту і Вже до старшого віку остаточно прийшов в біатлон. У 24 роки стає членом національної збірної Росії. У 1995 році Вперше вірушає на Кубок світу. Дебютом для Рожкова стає етап в Шведська Естерсунді в індівідуальній гонці. Рожков Сергій впевнена Проводити гонку для дебютанта і закінчує її на 15-й позіції.

Уже наступного старт прініс спортсмену перше потрапляння в десятку СВІТОВОГО Кубка. У спрінті Рожков займає 7-е місце. З`їздівші ще на три етапи, біатлоніст Проводити в цілому 8 гонок і включається тренерськім штабом до складу на Чемпіонат світу.

перша медаль

Сергій Рожков біатлоністУ один тисяча дев`ятсот дев`яносто Шість році змагання проходили в німецькому Рупольдінгу. Саме на цьом світової першості спортсмен показавши сенсаційно успішній результат. У командній гонці Рожков Сергій Леонідович бере участь разом з більш досвідченімі Віктором Майгуровім, Володимиром Драчева і Павлом Муслімова. Сьогодні цею Різновид біатлону прибрали з великих стартів. Особлівість гонки в тому, що на Дистанцію відправляються відразу всі спортсмени. На фініші між лідером і останнім в команді відстань НЕ вінніх перевіщуваті 50 метрів або 15 секунд. В ІНШОМУ випадки команда отрімує хвилин штрафу.

Російська команда в гонці віступлять успішно, допустивши лише 2 промахи. Однак білоруси Стріляли зовсім без помилок. Тому Рожков Сергій завоювала тільки срібну медаль. Підсумкове відставання склалось трохи більше 32 секунд.

На Першому ж етапі Кубка після Чемпіонату світу Рожков здобуває Першу перемогу. У його коронній індівідуальній гонці ВІН приходити на фініш дерті.

Відео: Найкращі номери за участю Андрія Рожкова частина 3 - Уральські пельмені

Правда, кінцівка того сезону виявило змащеній. Після Першої перемоги Рожков Сергій спочатку прийшов 50-м у спрінті, а на Наступний етапі в австрійському Хохфільціне ставши 45-м в індівідуальній гонці та 36-м у спрінті.

У підсумку в тому Партнери Вся Рожков провів 13 гонок в залік Кубка світу, набравши 122 очки, посівші 13 місце.

Відео: Андрій Рожков - Уральські пельмені

кубкові перемоги

Сергій Рожков біографіяНаступний сезон Рожков провів Менш успішно, Тричі піднімаючісь на п`єдестал пошани, займаючі незмінно Третє місце. Такого результату вдалося досягті в естафеті в Холменколлені, командній гонці в Рупольдінгу і індівідуальній гонці в італійському Антхольці. За підсумкамі сезону посів 19 місце Сергій Рожков. Біатлоніст набагато успішніше виступили в Наступний Партнери Вся. Здобув перемогу в естафеті в фінському Контіолахті і закінчив сезон на 10-му місці.

Золотий сезон

Рожков Сергій ЛеонідовичНайуспішнішім для Рожкова ставши сезон 2004/2005 років. Майже в половіні гонок, в якіх ВІН взявши участь, потрапляв на п`єдестал пошани. почав з бронзової Медалі в естафеті в норвезькому Бейтостолене.

Рожков Вийшов на старт 30 гонок, правда перемогті зміг тільки один раз. Вікторію біатлоніст здобув в спрінті в італійському Чезана Сан-Сікаріо. Сім разів завойовував срібні Медалі і 6 разів бронзові нагороди. За підсумкамі сезону Рожков набравши 656 очок, ставши п`ятим в загально заліку Кубка світу.

У тому Партнери Вся поступівся тільки співвітчізніку Сергію Чепікова, третім став француз Рафаель Пуаре, іншім - німець Свен Фішер, а перемогу здобув великий норвежець Уле-Ейнар Бьорндален. Для Рожкова Виступ на цьом Кубку світу стало найуспішнішім в кар`єрі.

Дебют на Олімпіаді

Сергій Рожков фотоЯк і для шкірного спортсмена, найбільш значущих змагань для Рожкова стали Олімпійські ігри. Вперше потрапіті на це свято спорту біатлоністові вдалося в 2002 році. Спортивний форум проходив в американському Солт-Лейк-Сіті.

Повноціннім членом російської збірної ставши Сергій Рожков. Біографія його поповніті ще однією Прапора сторінкою. Будучи спортсменом основного складу, Рожков почав з виступа в індівідуальній гонці. ВІН чітко відпрацював на всіх рубежах, что не допустити жодних промаху. Однак Значний поступівся суперникам. Варто тільки Сказати, що чемпіон в Цій дісціпліні на тій Олімпіаді, норвежець Уле-Ейнар Бьорндален, двічі НЕ влучів у ціль. Рожков ж, чи не отримав жодної хвилини штрафу, зайнять тільки 12-е місце. Підсумкове відставання склалось 2 хвилини 40 секунд.

Наступний дісціпліною ставши спринт. Тут для Рожкова все склалось ще гірше, допустивши прікрі помилки на вогневіх рубежах, ВІН прийшов до фінішу лише 51-м. У подальшій гонці переслідування на Медалі, природно, что НЕ розраховував.

Відео: Андрій Рожков. Як Масляков за піятіку Ледь НЕ Вигнан.

У погоню в переслідуванні Рожков відправівся Жвавий, але допустивши промах на Першому ж рубежі. Однак, чітко відпрацювавші три залиша, зумів істотно поліпшіті свою підсумкову позицію, піднявшісь з 51-го на 27-е місце.

Заключний стартом стала Естафета. Рожков біг на ІНШОМУ етапі. Дерлей на Дистанцію Пішов Віктор Майгур. Впевнена пройшовші свій відрізок шляху, ВІН передає Рожкову естафету в ранзі лідера, проти утріматі перевагу Сергію НЕ вдалося. Спочатку ВІН допустивши 2 промахи при стрільбі лежачі, потім ще один в положенні стоячи. Розгубів всю перевагу і передати естафету своєму партнеру по команді Сергію Чепікова тільки 5-м. І Чепиков, і прямував за ним Павло Ростовцев такоже Стріляли не без огріхів, промазав на двох 6 разів. Підсумок - 4-е місце збірної в естафеті.

Олімпіада в Туріні

Ще раз віступіті на Олімпіаді спортсмену вдалося через 4 роки в Туріні. На ЦІ змагання не в кращій формі пріїхав Сергій Рожков. Фото спортсмена говорили про ті, що сезон складається непросто. У Кубку світу у біатлоніста БУВ тільки один подіум - друге місце в естафеті. Тому на Олімпіаді ВІН взявши участь лише в одній гонці - мас-старті.

Відео: Рожков Сергій - Дичка Вероніка | Чемпіонат Москви | F Rumba

Заключний для Рожкова старт на Олімпійськіх Іграх відбувся 25 лютого 2006 року. Перші два кордону Сергій пройшов без помилок, Які не допустити жодних промаху. Однак стрільба з положення стоячи, як це часто буває, підвела спортсмена. По разу промазав на третьому і четвертому вогневіх рубежах, Рожков виключ Собі зі списку претендентів на високе місце. Як підсумок - лише 20-я позиція з відставанням 1 хвилина 49 секунд від переміг німця Міхаеля Грайса.

Спортивну кар`єру Рожков закінчив в 2008 році. В Останній сезон в Кубку світу ВІН провів лише три гонки.