Ти тут

Російська ковзанярка катерина малишева: біографія і спортивна кар`єра

Катерина Малишева, біографія якої представлена вашій увазі, є відомою російською ковзаняркою. Спортсменка брала участь в Олімпійських Іграх, неодноразово ставала призером чемпіонату Росії.

Біографічні дані

Катерина Малишева, фото якої представлені в даній статті, з`явилася на світ у січні 1987 року в Челябінську. З ранніх дівчинка прагнула до заняття спортом, тому батьки схвалили відвідування секції ковзанярського спорту, де в спринтерському багатоборстві повністю розкрився талант майбутньої учасниці Олімпійських Ігор.

катерина Малишева біографія

З юніорського віку Катерина Малишева відрізнялася дуже серйозним ставленням до тренувального процесу. Разом із завзятістю і талантом це почало приносити перші спортивні успіхи.

Відео: Інтерв`ю з Денисом Семеніхін, NL International

Початок спортивної кар`єри

На юніорському чемпіонаті світу-2004 17-річна російська ковзанярка стає п`ятою, а рік по тому - восьмий. У 2006 році перемогла всіх своїх ровесниць на російській першості в класичному багатоборстві.

Перед Олімпіадою в Турині 18-річна Катерина Малишева потрапляє в основну національну збірну. Тоді ж спортсменка вперше виступає на етапі Кубка світу, демонструю чудові для свого віку результати. Малишева була навіть в списку кандидатів на поїздку в Турин, але тренери не зважилися виставляти молоду і недосвідчену ковзанярку.

Мета - Ванкувер

Чи не потрапивши на туринську Олімпіаду, Малишева почала серйозну підготовку до наступних Ігор. Вона активно виступає на етапах Кубка світу відразу в трьох дистанціях: 1500, 1000 і 500 метрів. Також Катерина вперше взяла участь в чемпіонаті Європи, де потрапила в двадцятку кращих спортсменок. Але найвищим досягненням в цьому році стала бронза у спринті НЕ національній першості.

катерина Малишева

У наступному сезоні Катерина Малишева дебютувала на чемпіонаті світу, де стала вісімнадцятою в спринті. Серед досягнень спортсменки слід зазначити одинадцяте місце на стометрівці на етапі Кубка світу, а також бронзову медаль російської першості на дистанції 500 метрів.

Передолімпійський сезон Малишева провела дуже активно. Вона знову стала третьою на чемпіонаті Росії на півкілометровою дистанції. На світовій першості спортсменка знову зайняла вісімнадцяте місце, а на європейському - п`ятнадцяти.

Олімпійський сезон складався для Катерини Малишевої досить добре. Вона стала дворазовою призеркою чемпіонату Росії, а також посіла п`яте місце в спринті на світовій першості.

У Ванкувер Катерина Малишева їхала з надією поборотися за медалі Олімпіади. Але, на жаль, змагання виявилися для неї невдалими. На 500-метровій дистанції Малишева зайняла 24 місце, а на кілометровій - 27.

Вимушена перерва і домашня Олімпіада

У післяолімпійський сезон Ектаеріна Малишева знову завоювала срібну медаль чемпіонату Росії на що стала для неї коронної 500-метрової дистанції. Однак, через свою давньої хвороби - лімфаденіту - спортсменці трохи не довелося завершити свою кар`єру.

Після річної перерви Малишева відновлює свої виступи на етапах Кубка світу і знову стає дворазовим призером чемпіонату Росії. Вона повинна була виступати на світовій першості, проте пропустила його через травму голови.

катерина Малишева фото

До домашній Олімпіаді Малишева готувалася дуже старанно. Вона знову стала другою на 500-метрівці на чемпіонаті Росії. У Сочі Катерина виступала також на своїй коронній дистанції. На жаль, поборотися за медалі у російської ковзанярки не вийшло - вона зайняла сімнадцяте місце.

Незважаючи на щільний графік тренувань і виступів, Катерина Малишева змогла закінчити Уральський університет фізичної культури.

Спортсменка поки не збирається залишати ковзанярський спорт. Серед її планів - участь в Олімпіаді-2018 в Пхеньяні.