Ти тут

Аліна талай: біографія и спортивні досягнення

Аліна Талай - відома спортсменка з Білорусії, учасниця и призерка Чемпіонату світу.

Відео: 10 ПРАВИЛ ЦІЄЇ ТИЖНЯ | мотивація, Корисні звички и продуктивність

Дитинство и юність

Аліна з`явилася на світ в березні 1989 року в Українській РСР. Вона росла й достатньо активною дитиною, и тому батьки вірішілі віддаті доньку до Спортивного секцію. Смороду вірішілі, что їй нужно займатіся легкою атлетикою. Майбутня спортсменки не противився и з задоволений відвідувала Спортивну секцію.

Через Деяк годину тренери помітілі, что дівчина віділяється на тлі своих ровесніків. З тих пір їй начали пріділяті немного более уваги, чем іншім.

Аліна Талай успешно виступала на дитячих и юнацьких змаганнях на Внутрішній Арені. Час минав, и дівчина поступово Почаїв займатіся бігом професійно.

Відео: Алія Мустафіна. Чемпіон Європейськіх Ігор 2015. Спортивна гімнастика. Абсолютний першість.

Молодіжна кар`єра

Аліна Талай

У дев`ятнадцять років вона вірушіла на свои Перші змагання, Які проходили за межами рідної Білорусії. Це БУВ молодіжний чемпіонат світу. В успіх спортсменки мало хто вірів, но вона зуміла кваліфікуватіся у фінал. На жаль, у фіналі вона зайнять лишь четверте місце. Незважаючі на такий результат, дівчина продовжу наполеглива займатіся.

Через рік, вона їде на чемпіонат Європи. До турніру Аліна знову підходіла як "темної конячки". Незважаючі ні на что, на Батьківщину Аліна повернулася з бронзовою нагородили.

У 2011 году Аліна Талай в Останній раз бере участь в молодіжному чемпіонаті Європи и на цею раз виграє золоту медаль. Таким чином, в двадцять два роки Аліна вибороли свою Першу серйозно нагороду.

Варто відзначіті, что ще в 2011 году вона брала участь у Всесвітніх Військових Іграх и перемогла на дістанції 100 метрів з бар`єрамі.

доросла кар`єра

Аліна Талай фото

У 2012 году Талай вірушає до Турции, де проходитиме Чемпіонат світу в пріміщенні. Бігунка займає Третє місце на дістанції шістдесят метрів з бар`єрамі. У цьом ж году спортсменка становится другою на чемпіонаті Європи.

2013 рік БУВ НЕ очень успішнім для молодої легкоатлетки. Вона завоювала лишь срібну медаль на універсіаді, яка пройшла в России.

Навесні 2015 Аліна стала чемпіонкою Європи на дістанції 60 метрів з бар`єрамі, а буквально через кілька місяців завоювала бронзу на чемпіонаті світу в Китаї. Білоруска такоже виступала на Олімпійськіх Іграх в Лондоні на дістанції 100 метрів з бар`єрамі, но на стадії півфіналу покинула турнір. Такоже вона брала участь в естафеті, де збірна Білорусії програла в Першому ж раунді.

На жаль, Олімпіада принесла Розчарування: Нічого НЕ виграла Аліна Талай. Фото и відео з тих змагань показують весь обострения пристрастей и то, як намагались спортсменка, но, на Розчарування фанатів, победу НЕ здобули. Альо до ее честі, пізніше, во время безлічі Бесід з журналістамі, Виправдання вона НЕ шукала, а чесно признал, что булу недостатньо готова до змагань.

Особисті показатели

Аліна Талай біографія

Як можна помітіті, й достатньо цікава особистість Аліна Талай. Біографія спортсменки показує следующие Особисті рекорди:

• На відкрітому пространстве дівчина пробігла сто метрів за 11,48 секунди.
  • Двісті метрів вона подолано за 23,59 секунди.
  • Сто метрів з Перешкода девкшка пробігає за 12,66 секунди.

Що стосується результатів в пріміщенні, то смороду віглядають Наступний чином:

• Шістдесят метрів за 7,31 секундний.
  • Шістдесят метрів з бар`єрамі за 7,85 секунди. Варто відзначіті, что це найкращий результат в історії Беларуси.

Починаючі з 2008 року, Аліна Талай тренується під керівніцтвом Віктора Мясникова, Який є відомим Радянська легкоатлетом.

Можливо, Якби дівчина булу немного вищє, то змогла завоюваті более нагородили. Дуже Важко конкуруваті з скроню бігунамі, коли зростання ставити Всього 164 сантиметрів. Незважаючі на це Талай всегда націлена на победу и намагається боротися до последнего. Саме за рахунок наполеглівої характеру дівчина змогла добиться питань комерційної торгівлі висот.