Відео: Найсмішніший футбольний матч в світі!

Регламент хокейного поєдинку має свої особливості. Вони сформувалися поступово, за більш ніж двохсотлітню історію цієї популярної в багатьох країнах світу гри.

Відео: СУПЕР МАТЧ У ІСТОРІЇ СВІТОВОГО ФУТБОЛУ !!!

з історії хокею на льоду

Незважаючи на те що в творах європейської середньовічної графіки і живопису неодноразово зустрічаються зображення, на яких люди грають в добре нам знайому гру, батьківщиною хокею прийнято вважати Канаду. Питання про те, скільки триває хокейний матч, мало кого хвилювало на зорі зародження цього виду спорту. Люди грали в хокей для власного задоволення і до тих пір, поки не набридне. Але історичні джерела донесли до нас дату першого хокейного змагання, воно відбулося 3 березня 1875 на ковзанці "Вікторія" в Монреалі. І з початком проведення офіційних змагань стало мати значення, скільки часу триває хокейний матч. Перший до нас звід правил гри в хокей був встановлений, прийнятий і надрукований в 1886 році. Надалі хокейна гра швидко набирала популярність і протягом двадцятого століття поширилася по всьому північній півкулі. Традиційно в хокеї склалися дві школи - канадська і європейська. І конкуренція між ними сприяла розвитку цього виду спорту. Хокейний турнір став одним з головних пунктів програми Зимових Олімпійських ігор.скільки триває хокейний матч

Тривалість хокейного матчу

Тим часом, регламент хокейного поєдинку не був універсальний для різних країн і частин світу. В Європі та Америці на початку століття він помітно відрізнявся. Тривалість хокейного матчу було легко визначити, якщо в грі допускався нічийний результат. У цьому випадку гра складалася з трьох періодів часу тривалістю двадцять хвилин з двома п`ятнадцятихвилинні перервами між ними. У розрахунок приймалося тільки чисте ігровий час, відлік часу проводився за секундоміром і зупинявся, коли суддя з якихось причин зупиняв гру.скільки хвилин триває хокейний матч

Гра до перемоги

Але подібна практика була мало прийнятна для проведення великих турнірних змагань з великою кількістю що беруть участь команд. Нічийні результати матчів приводили б до затягування змагань до нескінченності. До того ж гра починала втрачати гостроту і динамічність. Тому практика хокейних змагань по всьому світу поступово прийшла до необхідності гри на конкретний результат, що виявляє переможця в матчі. Нічийний результат перестав влаштовувати і глядачів, і учасників змагань. Відповідно, відповідь на питання про те, скільки триває хокейний матч, втратив однозначність. Матч став тривати до виявлення переможця. В основі регламенту залишилися все ті ж три періоди по двадцять хвилин. Але якщо вони закінчувалися внічию, то командам стало пропонуватися додатковий час. Додатковий період називається овертайм. Його тривалість становить десять хвилин. Грається він до першої закинутої шайби. Для того щоб загострити гру, на поле з кожного боку можуть перебувати чотири гравця замість п`яти. Це надає грі динамічність і змінює усталені тактичні побудови. Згідно з регламентом Континентальної хокейної ліги, якщо додатковий час не виявило переможця, то команди продовжують з`ясовувати стосунки кидаючи штрафні удари - буліти. Спочатку по три від кожної команди, а далі до перемоги. І в цьому випадку тільки від фінальної шайби залежить, скільки триває хокейний матч. Буліти виглядають ефектно, але все ж у вирішальних матчах прийнято обходитися без них.тривалість хокейного матчу

Відео: FIFA 14 Кар`єра за гравця # 1

Турніри плей-офф

Особливої гостроти і виразність гра набуває у фінальній стадії Чемпіонату Континентальної хокейної ліги. Це гра "на виліт", Яка програла команда вибуває з участі в подальших змаганнях. Тому відповідь на питання про те, скільки триває хокейний матч в плей-офф, є абсолютно непередбачуваним. Ситуація значно ускладнюється ще й тією обставиною, що в цій частині турніру регламент виключає проведення штрафних кидків. Якщо додаткове часом не виявляє переможця, то після перерви призначається ще один овертайм. Їх кількість не обмежена. Гра триватиме до перемоги. Ціна однієї закинутої шайби в заключній частині кожного матчу може виявитися дуже високою. Гра нерідко приймає в`язкий характер і затягується через побоювання гравців зробити помилку і дати противнику шанс на вирішальний кидок. Саме тому матчі в плей-офф бувають такими виснажливими і для гравців, і для уболівальників.скільки часу триває хокейний матч

рекорд КХЛ

Найтриваліший хокейний матч в історії Континентальної хокейної ліги відбувся 21 березня 2014 року в Празі, в чвертьфінальному матчі плей-офф. Гра між командами "Лев" і "Донбас" завершилася на 127 хвилині перемогою "Донбасу". Матч закінчився в сьомому періоді з рахунком 3: 4. Такий на сьогоднішній момент граничний відповідь на питання про те, скільки хвилин триває хокейний матч. Немає сумнівів в тому, що цей рекорд обов`язково буде перевершений. Але коли це станеться - можна тільки припускати.