Ти тут

Скільки періодів у хокеї з шайбою

Відео: Росія КАНАДА ФІНАЛ 2015 Хокей Чемпіонат світу RUSSIA CANADA ВІДЕО ДИВИТИСЯ

У цю гру мешкають мільйони шанувальників по обидві сторони Атлантичного океану. За популярністю вона поступається хіба що футболу. Правила і регламент її остаточно оформилися в середині двадцятого століття. Зокрема, це дозволило давати коротку відповідь на питання про те, скільки періодів в хокеї. Їх три. Але при цьому є цілий ряд істотних подробиць.скільки періодів в хокеї

Відео: СРСР Канада суперсерія 1972 рік хокей дивитися онлайн матч повністю

З історії хокею

загальноприйнято батьківщиною хокею вважається Канада. Ніхто не збирається оскаржувати її першість, але слід зазначити, що на деяких середньовічних голландських зимових пейзажах зображена гра, яку ми всі так любимо. Переплутати її ні з чим неможливо. Зрозуміло, в ті стародавні часи ніхто не задавався питанням про те, скільки періодів в хокеї. Грали, швидше за все, поки не набридне. Але до початку двадцятого століття ця народна гра пережила складну еволюцію і з кожним роком все більшою мірою набувала рис професійного спорту. Без дотримання загального для всіх регламенту гри жити стало далі неможливо. Довелося розробляти єдині правила і, крім іншого, визначати, скільки періодів в хокеї досить для визначення переможця. Поступово зійшлися на цифрі 3.скільки в хокеї періодів

Відео: Росія США Півфінал Хокей ЧС 2015 | Russia vs USA 2015 semi final IIHF HD

Скільки в хокеї періодів в даний час

Сучасний регламент проведення хокейного матчу налічує все ті ж три періоди. Але проблема тут полягає в тому, що для визначення переможця їх часто буває недостатньо. І якщо третій період основного часу хокейного матчу завершується з нічийним результатом, судді призначають додатковий час. Інакше воно називається "овертайм". У регулярному чемпіонаті Континентальної хокейної ліги, згідно з регламентом, нічийного результату бути не може. І в разі, якщо овертайм не виявляється переможця, команди обмінюються штрафними ударами, буллітів. До перемоги однієї з команд. Для розуміння цієї гри істотне значення має ще й те, скільки триває період в хокеї. Тривалість його становить 20 хвилин "чистого" часу. Це означає, що коли гра зупиняється з якихось причин, а відбувається це протягом періоду досить часто, то одночасно з цим зупиняється і секундомір, що вимірює ігровий час. Перерва для відпочинку між періодами становить 15 хвилин.скільки триває період в хокеї

Відео: Росія КАНАДА 2015 ХОКЕЙ RUSSIA CANADA молодіжки ФІНАЛ ВІДЕО ДИВИТИСЯ МОЛОДІЖНИЙ ЧЕМПІОНАТ

плей офф

Але найцікавіше відбувається в заключній частині чемпіонату, інакше званої "плей офф". У цій стадії гра загострюється і стає гранично динамічною. Результат її часто абсолютно непередбачуваний. Ніяких буллітів в завершенні матчу тут не буває. У фінальних іграх стає неактуальним питання: "Скільки періодів у хокеї?" Якщо три періоди основного часу не виявляється переможця, далі їх кількість стає необмеженим. Гра триває до першої закинутої шайби. І в окремих випадках вона затягується дуже надовго. Найдовший в історії Континентальної хокейної ліги матч відбувся між командами "Северсталь" і "Локомотив" 25 лютого 2013 року. Завершився він на 119-й хвилині перемогою "Северстали" з рахунком 3: 2. І можна з упевненістю прогнозувати, що рекорд цей довго не протримається.