Ти тут

Скільки хвилин перерву в хокеї? Неоднозначний відповідь

У світі існує три основних види хокею. Найпопулярніший (в нашій країні) - хокей з шайбою. Але є також хокей з м`ячем, хокей на траві. Так що на питання, скільки хвилин перерву в хокеї, відповідь буде не завжди однозначним.

скільки хвилин перерву в хокеї

Майданчики для гри

Ігри в хокей проходять на спеціально розмічених полях, які ще називають майданчиками.

У хокеї на траві таке поле має розміри 91,4 м на 55 м. Покриття зазвичай трав`яне, але буває і синтетичне або грунтове.

У хокеї з м`ячем поле досягає 90-110 м на 50-65 м, з шайбою - 51-61 м на 24-30 м. І в тому і в іншому випадку гри відбуваються на крижаних майданчиках.

колективна гра

Незалежно від виду, хокей є колективною грою. У хокеї на траві і з м`ячем команда складається з одинадцяти гравців, в їх числі - воротар. У хокеї з шайбою польових гравців шість, під час гри вони періодично змінюються, виняток становить воротар. Він одиниця постійна.

Скільки триває перерва в хокеї?

Матч в хокеї на траві складається з двох періодів по 35 хв. кожен і тієї ж самої зупинки в 20 хв. У хокеї з м`ячем також два періоди, але по 45 хв., І один такий же за часом перерву - двадцять хвилин. Скільки хвилин перерву в хокеї з шайбою, найбільш популярній грі? Отже, ми маємо три стандартних періоду по двадцять хвилин. Таким чином, чистий час гри займає шістдесят хвилин. Перерв два. Тривають вони по п`ятнадцять хвилин кожен і є стандартними для всіх змагань, що проводяться Міжнародною федерацією хокею. Скільки перерву в хокеї на льоду? 15 хвилин.

Відео: Канада - Росія 4 - 5. Чемпіонат Світу з хокею 2008. Фінал.

скільки триває перерва в хокеї

Винятки з правил

Правда, з 11 січня 2013 року в чемпіонаті Континентальної хокейної ліги (КХЛ) перерви між періодами збільшили до сімнадцяти хвилин. Так скільки хвилин перерву в хокеї тепер? Європейські спортсмени відпочиватимуть на дві хвилини більше, як і їхні заокеанські товариші з НХЛ.

Відео: # 1 Питання-відповідь від Рома Шоу (Roma Show) Відповідаємо на загальні Питання, Їмо Піцу

Додатковий час і перерви

Якщо протягом матчу рахунок так і не було відкрито, або він нічийний, то зазвичай призначають додатково час, так званий овертайм. Якщо ж і овертайм не приніс ніяких результатів, пробиваються післяматчеві кидки (буліти). Їх кількість, як і тривалість (і необхідність самого проведення) овертайму, обмовляється заздалегідь під час регламентування хокейного турніру.скільки перерву в хокеї

Від його значущості залежить принцип визначення часу овертайму і перерв. Так, у відомих лігах (НХЛ і КХЛ) при нічийному рахунку призначається перерву в п`ятнадцять хвилин, а потім п`ять хвилин овертайму (чистого часу) до першого гола. Якщо жодної з команд не вдалося домогтися успіху, проводять заливку льоду. Вона займає десять-п`ятнадцять хвилин (ще один додатковий перерву). Потім слідують штрафні кидки, або буліти, по три від кожної команди. При нічиєї кидки продовжують до першої забитої шайби або першого промаху суперника.

На фінальних стадіях великих чемпіонатів (Чемпіонату світу, наприклад) вже з однієї четвертої овертайм продовжують до десяти хвилин чистого часу. Потім (знову ж за нічийного рахунку) слід буллітний варіант. У фінальній грі, коли в основний час (шістдесят хвилин) рахунок не було відкрито або він нічий, овертайм триває до першої закинутої шайби. І розтягнутися він може надовго. Фінал - справа серйозна, і без переможця в ньому ну ніяк не обійтися. Скільки хвилин перерву в хокеї між овертаймі і буллітів? Всі ті ж 15 хвилин.скільки хвилин перерву в хокеї