Ти тут

Мансур ісаєв: спортивна кар`єра і біографія

Мансур Ісаєв - учасник трьох ЧС (2009/10/11 рр.). Видатний російський дзюдоїст, олімпійський чемпіон 2012 року в ваговій категорії до сімдесяти трьох кілограм. Майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату РФ до двадцяти трьох років, європейський чемпіон серед молоді. Переможець та призер міжнародних турнірів «Мастерс», «Гран-прі», «Великий шолом», етапів Кубка світу.

Дитинство і юність

Мансур Ісаєв, фото якого можна побачити в даній статті, народився двадцять третього вересня 1986 г. у місті Кизілюрті (Дагестан). Батько дзюдоїста Мустафа Ісаєв - аварец за національністю. Мама, Асият Ісаєва, - кумичка. Займатися дзюдо Мансур почав з восьми років. У секцію цього виду спорту майбутнього олімпійського чемпіона привів батько.

Відео: Принц. Самий відморожений боксер

Першим тренером хлопчика був Д. Магомедов. Мансур з 2006 р став виступати за Челябінську область, тренувати його в цей час почав А. Міллер. Захоплюючись спортом, дагестанський дзюдоїст не став забувати про свою освіту і вступив до ДГУ. У 2009 році він отримав диплом економіста.

Мансур Ісаєв

міжнародні турніри

Мансур Ісаєв, біографія якого тісно пов`язана зі спортом, брав участь в трьох світових чемпіонатах. Дебютний для нього чемпіонат світу проходив у голландському Роттердамі в 2009 р Там спортсмен зміг посісти третє місце і отримав бронзову медаль. У 2010 і 2011 рр. призові місця взяти не зумів.

А на чемпіонаті Європи 2012 м Ісаєв і зовсім показав сьомий результат. За період з 2010 по 2012 р дзюдоїст виступив в трьох досить великих турнірах. Спочатку в Японії на турнірі «Великого шолома», потім в Голландії «Гран-Прі» та «Мастерс» в Республіці Казахстан. У кожному з цих змагань він піднімався на п`єдестал пошани.Мансуру Ісаєву

Олімпійський чемпіон

Після вдалого виступу на лондонській Олімпіаді Мансур Ісаєв поділився своїми почуттями. Він розповів, що відчуває спокій в душі, так як вірить в те, що є кращим дзюдоїстом планети (на той момент).

Йому і справді було чим пишатися, тому що на цій Олімпіаді Ісаєв виграв фінальну сутичку в категорії до сімдесяти трьох кілограмів у японського спортсмена Рікі Накая. Таким чином, він став олімпійським чемпіоном, отримавши пам`ятну золоту медаль.

А перед фіналом він переміг іспанця У. Уемацу, азербайджанця Р. Оружова, представника Монголії Н. Саінджаргала і корейця В. Чхуннам. Відзначити варто півфінальний поєдинок з корейським дзюдоїстом. Він на той момент був дворазовим світовим чемпіоном. Це була сьома їхня зустріч на татамі. Всі шість попередніх Ісаєв програв і тут горів бажанням виправити ситуацію.

Мансур Ісаєв фото

Суперники кинулися один на одного, розчепіривши пальці, прагнучи вдарити навідліг і провести вдалий захоплення за пояс. Ісаєв відступав, а кореєць продовжував нарощувати темп. В один момент кореєць забув про пильність і кинувся на російського спортсмена, не піклуючись про рівновагу. Ісаєв скористався моментом, зробив підсічку і жбурнув корейця на татамі. Так йому дісталася перемога в півфінальній сутичці.

У фіналі Мансуру Ісаєву довелося зустрітися з японцем Ріки Накая. Зустріч почалася обережно, права на помилку у спортсменів не було. Ісаєв першим провів досить небезпечну атаку, яка була безуспішною. Уже до кінця четвертої хвилини Мансур провів хороший прийом і заробив перевага, яку зміг утримати до кінця сутички. В результаті йому присвоїли перемогу.

До честі російського дзюдоїста, після перемоги він не став зазнаватися і поводився стримано. Він тільки зазначив, що був впевнений в собі. Потрібно відзначити, що це була друга перемога наших дзюдоїстів на лондонській Олімпіаді. До цього нашим спортсменам не вдавалося брати золоті олімпійські медалі (По дзюдо) цілих тридцять два роки.

емоції спортсмена

Мансур Ісаєв не став кидатися гучними словами і тільки висловив свою велику подяку тренеру Е. Гамбе. Пізніше він говорив, що налаштовувався тільки на олімпійське золото. Відзначав, що радий перемогти у фіналі саме японського спортсмена. Саме Японія є родоначальницею цього виду спорту. Тому перемогти дзюдоїста з цієї країни - велика честь.

Пізніше з`ясувалося, що Мансур виступав на Олімпіаді з травмою. Але вона йому не завадила стати володарем золотої медалі.

Мансур Ісаєв біографія

Відео: Кевін Ренделман. В ПАМ`ЯТЬ ЧЕМПІОНА !!!

Мільйонер

Міністр спорту Російської Федерації В. Мутко зазначив, що всі вітчизняні спортсмени, які завоювали на Олімпіаді в Лондоні золоті медалі, отримали по чотири мільйони рублів. По-перше, всяка праця потрібно оплачувати, по-друге, хороша стимуляція нікому ще не заважала, на думку Мутко. Також з`ясувалося, що деякі олімпійці отримали нагороду не тільки від держави, але і від глав своїх регіонів. Бізнесмени також не відмовилися привітати і віддячити чемпіонів. Мансура не обділили, і він знайшов свою нагороду, ставши мільйонером.

Відео: МАГА залізяки НА Чемпіонаті світу 2

нагороди

У серпні 2012 р, після тріумфу в Лондоні, Мансуру Ісаєву вручили дві почесні нагороди. Тринадцятого серпня він отримав Орден Дружби. Вручили йому за внесок у розвиток спорту і фізкультури і високі досягнення на Олімпіаді в Лондоні. А через тиждень Мансур Ісаєв здобув звання заслуженого майстра спорту Російської Федерації.

захоплення

Для Мансура спорт - спосіб життя. Дзюдо допомагає йому формувати характер і дисципліну. Сам він зізнається, що буває іноді ледачий і не дотримується режим. У змаганнях йому допомагають тренерський настрій і гарний настрій.

Відео: "Я йшов вмирати" Спортивний подвиг Дмитра Носова

У вільний час він любить відпочивати з друзями. З кулінарних уподобань виділяє чуду зі сметаною - це гірські пироги, які робляться з різноманітною начинкою. Улюблені його фільми - «Гладіатор», «Карти, гроші, два стволи». З акторів подобаються Моніка Беллуччі, Бред Пітт, Вілл Сміт, Скарлетт Йоханссон.