Ти тут

Миша алоян: біографія боксера

Миша Алоян - боксер, заслужений майстер спорту Російської Федерації. Три рази ставав чемпіоном Росії, є чемпіоном Європи. Також Алоян - дворазовий чемпіон світу, призер Олімпіади.

Дитинство і перші кроки в боксі

Миша Алоян народився двадцять третього серпня 1988 року в селі Бамбакшат Октемберянского району Вірменії. У 1997 році він разом з батьками переїхав до міста Новокузнецьк. Там він і почав займатися боксом. Тренував Мишу Микола Саліхов. Через деякий час він переїхав до Новосибірська.

Треба відзначити, що боксом Міша почав займатися, так би мовити, випадково. Так вийшло, що в Новокузнецьку він навчався в школі №54, вона розташована в районі «Куйбишев». Це приватний сектор міста, що вважається соціально складним. Міші часто доводилося битися з іншими хлопцями на вулиці. До речі, там його і запримітив тренер Микола Саліхов і запросив походити в секцію на бокс.

Миша Алоян виявився здатним хлопцем. Перші його змагання пройшли в 1998 р Це був новорічний турнір в осичняки. На той момент він займався боксом всього кілька місяців, однак зміг виграти цей турнір в своїй ваговій категорії.миша Алоян

Відео: Наодинці з усіма Міша Алоян

Майбутній спортсмен не пропускав тренування і досяг непоганих результатів на рингу в короткі терміни. У школі він теж вчився успішно, трійок у нього не було. Це не могло не радувати батьків, які не перешкоджали його захопленню, хоч він і приходив часто додому в синцях. Сам Михайло завжди говорив про те, що любить вчитися. Після школи він закінчив професійний коледж і отримав професію юриста.

У 2004 р Міша Алоян вже займався в молодіжній групі під керівництвом досвідченого тренера Юрія Чувашова. Цей наставник грамотно підготував талановитого хлопця. У короткі терміни тренер і боксер змогли досягти дуже хороших результатів. Уже в грудні 2005 р Алоян став володарем Кубка РФ серед молоді. За фінальний бій Міша Алоян отримав звання майстра спорту. Його включили до складу молодіжної збірної країни.бій миша Алоян

Початок кар`єри

У 2007 р Міша Алоян завоював титул чемпіона Росії серед молоді. В цьому ж році брав участь в європейському молодіжному чемпіонаті, де так само заробив золоту медаль. У наступному році він вже брав участь у дорослому чемпіонаті Росії і зумів дійти до фіналу. Після цього Алояна запросили до складу національної збірної (дорослої), разом з якою він брав участь на Кубку світу в столиці Росії. Алоян зумів перемогти в цих змаганнях. У фінальному бою він переміг добре відомого кубинського спортсмена, призера Олімпіади та чемпіонату світу Андрі Лаффіта. Після цього тріумфу Мишу став тренувати Едуард Кравцов.

Збірна Росії

У 2009 р в місті Чехові проводився турнір, в якому брали участь найсильніші боксери РФ. За його результатами повинен був сформуватися склад національної збірної. Миша Алоян, біографія якого багата нагородами і титулами, переміг свого конкурента Георгія Балакшина (триразовий європейський чемпіон) і зумів закріпитися в складі збірної.миша Алоян біографія

Таким чином він потрапив на чемпіонат світу в Мілан. Там він досить легко дійшов до півфіналу, де зустрівся на рингу з монгольським боксером Тогсцогтом Нямбаярином. Перші два раунди Міша вів за очками, але в третьому монгольський спортсмен зміг вирвати перемогу. В результаті Міші довелося задовольнятися бронзовою медаллю.

Вже в листопаді 2009 р Алоян виграв російський чемпіонат. У фіналі він знову зустрівся з Георгієм Балакшиної і зміг його перемогти. Цей тріумф допоміг йому стати лідером збірної у своїй ваговій категорії.

чемпіон Європи

У 2010 р в Москві проводився європейський чемпіонат. Алоян переміг у всіх своїх боях і став чемпіоном Європи. У фіналі він боксував з британцем Халідом Яфаі, якого переміг за очками.

Відео: Російський боксер Міша Алоян провалив допінг-тест на Іграх в Ріо

чемпіонат світу

У 2011 р Міша став триразовим чемпіоном Російської Федерації. Ця перемога дозволила йому потрапити в збірну, отправляющуюся на чемпіонат світу в Баку. Глядачі його освистували і всіляко проявляли свою неповагу, як, втім, і всю збірну Вірменії. Сталося це через Карабахського конфлікту.бокс миша Алоян

Кожен раз, як Міша з`являвся на рингу, знущання над ним тривали. Так вийшло, що саме Михайло переміг азербайджанського спортсмена Ельвіна Мамішадзе. Після чого для Алояна довелося виділяти велику охорону. За ним влаштували справжнє полювання і намагалися кілька разів підстерегти одного, але все обійшлося.

Зрозуміло, психологічний тиск позначилося на боксера, але це не завадило йому дійти до фінального бою і перемогти в ньому. З цієї непростої перемогою його особисто привітали мер Новосибірська В. Городецький і тодішній президент країни Дмитро Медведєв.