Ти тут

Мілана дадашева: вільна боротьба як стиль життя

Стаття розповідає про цікаву особистість в світі спортивних змагань. Спорт, Який Вибравши Дадашева Мілана - вільна боротьба. Національність - дагестанка, але прожіває дівчина на території РФ. Вона чемпіонка Росії по боротьбі вільним стилем в 2016 році. Незважаючі на такий юний вік, дівчина є МС МІЖНАРОДНОГО класу. Найбільш комфортно себе почуває в категорії до 48 кг.

Відео: КЕН 2015. Жіноча боротьба. 48кг. Мілана Дадашева (Росія) - Марзігет Багомедова (Азерб)

Дадашева Мілана (вільна боротьба): біографія

Дадашева Мілана Камілхановна з`явилася на світ 20 лютого 1995 року в території РЕСПУБЛІКИ Дагестан, в місті Ізбербаші. Є й Інша інформація про місце народження, але вона НЕ підтверджена. Пізніше сім`я переїхала до Махачкала, де і Почаїв спортивна кар`єра дівчини.

З самого дитинства Мілана захопілася єдиноборствами, тому свою спортивну кар`єру ще в школі починалося з зайнятості в секції дзюдо. Коли Дадашева Було 15 років, тобто в 2010 році, вона отримала запрошення на першість міста з БОРОТЬБИ. Після перемоги на турнірі дівчина зрозуміла, що боротьба їй Ближче і вирішила переодягнутіся в борцівські трико. Так в цьом ВіДі спорту запалом нова зірка - Мілана Дадашева. Вільна боротьба стала для неї тією ареною, де вона мала не раз зійті на п`єдестал пошани.

Вибір на Користь БОРОТЬБИ

Тренувалася дівчина під керівніцтвом легендарного російського тренера Касум Насрудінова в Махачкалінськой ДЮСШ. Після переходу в дорослий спорт Мілана Почаїв тренуватіся у Світлани Грачової. Цей тренер допомогла Розкрити таланту юної спортсменки.

милана Дадашева вільна боротьба

Мілана Дадашева (вільна боротьба НЕ єдине, чим займається дівчина в жітті) Вже в 21 рік зуміла здобути дві Вищі освіти: у сфері народного господарства і фізкультури.

Кар`єра Мілані Дадашева

Професійна кар`єра юної спортсменки Почаїв в 2012 році, і Перші Успіхи НЕ ПРИМУС Довгим чекати. Уже в лютому Мілана стала другою на престижному турнірі Klippan Lady Open. Неймовірно успішнім ставши квітні того ж року. Спочатку Дадашева завоювала бронзу на турнірі в Оренбурзі, а після цього виграла юніорській чемпіонат Росії. І як підсумок - виклик до Молодіжної збірної країни.

В кінці травня Мілана взяла золоту медаль на першості серед юніорів, ласка проходило в турецькому місті Анкара. На Качану літа спортсменка стала третьою на молодіжному чемпіонаті Європи в Загребі. Наступний Успіхів довелося чекати до 2013 року, коли в травні Мілана Дадашева (вільна боротьба в категорії до 48 кг) стала дерті на щорічному молодіжному турнірі імені Сиракова і Ілієва, Який пройшов у болгарського місті Варна.

милана Дадашева вільна боротьба РІО

А ще за місяць до того вона стала чемпіонкою Росії на турнірі в Пермі. Такоже в травні 2013 року Дадашева чека ще один успіх - бронза на конкурсі в німецькому місті Дормаген (у втішному фіналі Мілана здолав колегу по збірній Росії - Катерину Поліщук).

А ось в ліпні 2013 року Мілана провалила молодіжний чемпіонат Європи, Який проходив у Македонський Скоп`є. Спортсменка зайнять сьоме місце, Пріпін боротьбу Вже у другому колі, після програшу німкені Катрін Хенке. 2013 рік завершівся для спортсменки страшної травмою - розрівом хрестоподібніх зв`язок, що передбачало й достаточно довгий строк Відновлення. Процес РЕАБІЛІТАЦІЇ зайнять приблизно два з половиною Місяці, після чого спортсменка взяла участь в мінському турнірі, Вже Не проти зайнять призових Місць. Чергова свою нагороду Мілана отримала на юніорському світовому чемпіонаті, зайнять там Третє місце, поступившись лише японської спортсменці Ю. Міахара.

Відео: ЧР-2016. Жінки. 48 кг. Чвертьфінал. Світлана Єфімова - Мілана Дадашева

Успіхи і нагороди

2015 рік можна сміліво занести в актив талановітої спортсменки. На Качану літа на стамбульському юніорському контінентальній першості Мілана стала переможниця у своїй ваговій категорії. У серпні на чемпіонаті світу серед юніорів, Який проходив у бразильського місті Сальвадорі, Дадашева знову завоювала бронзу.

Відео: Тренування жіночої командіровку Дагестану

2016 рік для молодої спортсменки почався з підсумкового третього місця на дорослому чемпіонаті в Паріжі. На Качану весни на чемпіонаті Європи серед спортсменів до 23 років Мілана взяла Третє місце, де в драматічній сутічці за бронзу взяла верх над чемпіонкою Європи серед юніорів Віолетою Чірік.

милана Дадашева вільна боротьба олімпіада

На Качану літа на дорослому чемпіонаті Росії Мілана Дадашева, вільна боротьба для якої стала пріорітетом в жітті, просто не залишилось суперніцям жодних шансу. Всі Чотири іменітіх опоненткі виявило на лопатках - це не можна Було назваті сенсацією, але багато тренерів і ЕКСПЕРТИ були здівовані побачення.

Тоді Вже стало ясно, що Мілана - головний претендент, для поїздкі на Олімпійські ігри в Бразілію, щоб представляті російську команду борців у ваговій категорії до 48 кг. Дадашева Офіційно булу включена в заявку російської олімпійської командіровку в ліпні 2016 року. За словами самої спортсменки, це Було її дитячою Мрією і вона дуже рада, що досягла своєї мети.

Результати Олімпіади 2016: Мілана Дадашева (вільна боротьба)

Ріо-де-Жанейро, престижний олімпійський турнір - здавай, що все, до чого прагнула спортсменка в своєму жітті, віповнілося. Залишайся тільки віграті медаль для збірної Росії, але, на жаль, цього зробити НЕ вдалося. Звичайний, починалося все чудово - в кваліфікації Дадашева перемогла корейська спортсменку Кім Джоон. Альо Вже в 1/8 фіналу зізналася поразка від Єліца Янковий, яка представляла болгарського команду.