Ти тут

Фігурістка керріган ненсі: біографія і спортивна кар`єра

Ненсі Керріган - відома американська фігурістка. Є дворазовім призером Зимовище Олімпіад, двічі завойовувала Медалі чемпіонату світу, а такоже Вигравай чемпіонат США. Через інтрігі в національній команді на неї Було скоєно напад, ласка могло відбітіся НЕ тільки на спортивній кар`єрі, але і на здоров`я в цілому.

Біографічні дані

Керріган Ненсі народилася в 1969 році в невелікі американському містечку Вобурн, штат Масачусетс. Дівчинка Вперше пріміряла на Собі ковзани і стала на них в 6 років. Через два роки вона Почаїв відвідуваті Тренування з фігурного катання, а в 9 років Вперше перемогла в дитячих змаганнях.

Дерлей тренером майбутньої чемпіонкі булу Тереза Мартін. Коли Ненсі віповнілося 16 років, її новим наставником стала Деніз Моррісей, якові Незабаром замінілі Мері і ІВІ Скотволд. Цей тренерській тандем залишавсь з Керріган аж до завершення її спортивної кар`єри.

Керріган Ненсі напад

У 1 987 році Керріган Ненсі голосно заявила про себе на юніорському чемпіонаті. 18-річна фігурістка завоювала тільки 4 місце, але змусив Говорити про себе провідніх експертів в цьом ВіДі спорту. Вже через 4 роки Ненсі завоювала бронзу на чемпіонаті США. Такий результат дозволив їй брати участь в чемпіонаті світу, де Керріган знову стала третьою.

На Олімпіаді-90 в Альбервилле фігурістка показала одну з кращих програм і заслужено завоювала бронзову медаль.

Напад на спортсменку

Перед Олімпіадою-94 ставити один з найгучнішіх інцідентів в історії фігурного катання. За право потрапіті на змагання від США змагає Ненсі Керріган і Тоня Хардінг. Остання, бажаючих позбутіся від суперніці, стала учасниця змов.

Ненсі Керріган і тоня Хардінг

Шейну Стент Було доручили напасти на Ненсі і зламаті їй ногу. Знайшовші спортсменку в Детройті, зловміснік підкрався і сильно вдарить Кійко по стегнах Ненсі Керріган. Напад БУВ настільки несподіванім, що Ніхто НЕ зміг перешкодіті Йому.

На щастя для спортсменки, все обійшлося тільки сильним забоєм. Цей Інцидент спровокував дуже гучній скандал в американському та світовому фігурному катанні. Як НЕ дивно, Тоня Хардінг зуміла уникнути покарання і навіть виступала на Олімпійськіх Іграх, де в результаті зайнять тільки восьме місце.

Пропустивши через Цю травму чемпіонат США, фігурістка все ж потрапила разом зі своєю крівдніцею до складу збірної своєї країни. Керріган Ненсі зуміла Повністю відновіті свою форму і завоювала срібну медаль Олімпіади в Ліллехаммері, поступившись тільки українці Оксані Баюл.

Відео: Оксана Баюл - талановита СПОРТСМЕНКА З ВАЖКОЇ Частина

Особисте життя

Після Завершення спортивної кар`єри Ненсі Вийшла заміж за свого спортивного агента і народила трьох дітей: Метью, Брайана і Ніколь. Сімейство прожіває в американському містечку Лінфілд.

Керріган Ненсі

Керріган Ненсі НЕ Розлуч Повністю з фігурнім катання. Вона з радістю прійомів запрошення брати участь в різніх змаганнях, таких як "льодові Війни" і "Чемпіони на Льода".

Екс-фігурістка вела Власний спортивну передачу, а такоже виступала в ролі коментатора на різніх змаганнях. Керріган є автором підручника з техніки фігурного катання "Артистизм на Льода". У 2004 році Ненсі ввели в американський Зал фігурного катання.