Юлія гущина: спортивні досягнення и біографія

Гущина Юлія - одна з кращих легкоатлеток в історії сучасної России. Це володарка велічезної кількості нагородили, в тому чіслі и державних.

Відео: Секрет зростання грудних! Олексій авта.

юлія Гущина

Дитинство и юність

Майбутня чемпіонка з`явилася на світ в березні 1983 року, в Новочеркаську. Дівчина ще в дітінстві Хотіла стати спортсменкою, и тому робіла все можливе, щоб мрія стала реальністю. Вперше в Легкоатлетичний секцію Юля попала ще будучи ученицею школи. Если для більшості ровесніків и ровесниць Тренування були звичайна розвага, то вона приходила сюди як на роботу и Викладаю на всі сто відсотків. Уже тоді розуміла Юлія Гущина - легка атлетика стані делом Всього ее життя. Тренери стали помічаті, что среди усіх дітей віділяється тендітна дівчина зі світлім волоссями. Смороду начали пріділяті їй немного более уваги, І, як виявило, цього Було Цілком достаточно.

Відео: «Все життя в рукавичках». Документальний фільм. Анонс

Будучи зовсім маленькою, Юлія начинает брати участь у всілякіх змаганнях. Вона Перемагай практично на кожному турнірі и корістувалася Деяк популярністю у вузьких колах. Спортсменка розуміла, что для успішної кар`єри цього мало, и продовжувала працювати ще старанніше. У підсумку повна самовіддача принесе результат.

доросла кар`єра

Юлія Гущина остаточно зрозуміла, что стала професіоналом в дев`ятнадцять років. Саме тоді ее Вперше запросили до збірної Росії з легкої атлетики. Перший годину вона НЕ віклікалася на серйозні турнірі. Значущих нагороду удалось завоюваті лишь в 2004 году, на кубку Європи. Варто Зазначити, что на цьом турнірі бігунка брала участь аж до 2008 року и Постійно привозила додому золоті нагороди.

Гущина юлія

У 2006 году Гущина перемогла на світовому кубку, Які проходив в Афінах. Тоді ж їй удалось відзначітіся и на чемпіонаті світу в Гетеборзі. Спортсменка виграла золото в командній естафеті и стала другою в забігу на Двісті метрів.

2008 рік став для легкоатлетки Надзвичайно результативним. Перш за все Варто відзначіті золото и срібло Олімпійськіх ігор. Через Деяк годину вона знову завойовує золоту нагороду на чемпіонаті світу в пріміщенні. Підвів ризику під успішнім сезоном кубок континенту в пріміщенні, де Юля знову стала краща.

Наступний рік Відава Менш успішнім. Колекцію нагородили удалось поповніті срібною медаллю контінентальної першості в командному забігу. У 2010 І 2011 роках Юлія знову виграє золото на цьом ж турнірі.

У 2012 году спортсменка розраховувала дива дере на Олімпіаді, но цього, на жаль, сделать їй НЕ удалось. Юлія Гущина привезла додому срібло, Пожалуйста вона виграла в естафеті Чотири по сто метрів.

Через рік чемпіонат світу проходив у столице России. Природно, Місцеві спортсмени були зобов`язані продемонструваті все, на что смороду здатні. Бігунка зуміла роздобуті черговий золоту медаль.

Відео: Конор МакГрегор - Чед Мендес

На першості країни дівчина Вже Довгі роки представляет спортивний клуб «Динамо».

юлія Гущина біографія

Особисте життя

На жаль, відомо НЕ очень много информации о том, что представляет собою життя спортсменки поза спортом. Відомо лишь, что Юлія Гущина Шість років тому Вийшла заміж за Івана Бузоліна, Який кож займається легкою атлетикою, а самє бігом. Молода людина НЕ настолько популярністю, як его дружина, и не має в послужному списку такой кількості нагородили. Відомо, что в 2008 году ВІН винен БУВ брати участь в Олімпійськіх Іграх, проти его не допустили до забігу Вже безпосередно в Китаї. Молоді люди живуть тіхій и спокійній сімейнім життям.

Результати та рекорди

Много чего зуміла добитися Юлія Гущина. Біографія ее может вважатіся повну только после того, як в ній будут пріведені краще результати спортсменки за годину професійної кар`єри. Для качана Варто відзначіті результати в пріміщенні:

• У бігу на шістдесят метрів ее результат Склаві 7,24 секунди.
  • На дістанції Двісті метрів - 22,82 секунди.
  • Триста метрів вона подолано за 36,93 секунди.
  • Особистий рекорд в забігу на чотіріста метрів ставити 51,26 секунди.

Результати на відкрітій місцевості віглядають Наступний чином:

• Двісті метрів за 22,53 секунди.
  • Сто метрів - 11,13 секунди.
  • Чотіріста метрів - 49,29 секунди.

юлія Гущина легка атлетика

Дівчина назавжди увійде в Історію російської легкої атлетики як одна з кращих. Незважаючі на вік, Юлія Гущина впевнена, что зможу ще віграті кілька великих турнірів. Вона є кумиром безлічі молодих легкоатлетів.