Ти тут

Володарі кубка стенлі з росії

Відео: Мільйонери на льоду. Ковальчук, Овечкін, Федоров, Малкін

Хокей є одним з найпопулярніших шоу та розваг, незважаючи на те, що він є виключно зимовим видом спорту. Найвідоміша і знаменита нхл володарі Кубка Стенліхокейна ліга знаходиться за океаном. Національна Хокейна Ліга (НХЛ), всередині якої грають тридцять команд, що складаються виключно з висококласних хокеїстів, зібраних по всьому світу, є невід`ємною частиною справжнього американського спортивного щорічного свята. володарі кубка Стенлі, найпрестижнішого трофея, є відомими гравцями-зірками з семизначними зарплатами і контрактами на мільйони доларів. Кубок Стенлі отримує команда, що зуміла не тільки зайняти з 1 по 8 місце в своїй конференції в регулярному чемпіонаті, але і пройшла чотири стадії «матчів на виліт».

Відео: Піттсбург Пінгвінз - володар Кубка Стенлі 2016

На відміну від наших футболістів, що показують часом «приголомшливу» гру, російські хокеїсти дуже цінуються на Заході. Наприклад, Олександр Овечкін, перший номер драфту 2004 року, один з лідерів російської збірної з хокею, став в минулому сезоні кращим бомбардиром чемпіонату.

Російські володарі Кубка Стенлі - це не тільки гравці, які борються до останньої краплі крові на льоду, а й тренери. За останні 15 років три росіянина змогли привести свої клуби до головного заокеанського хокейному трофею. На початку цього володарі Кубка Стенлістоліття В`ячеслав Фетисов і Володимир Буре, будучи тренерами «Нью-Джерсі Девілз», змогли не тільки створити збалансовану команду, яка здобула 45 перемог в «регулярке», а й виграти серію «плей-офф» у «Даллас Старз» з рахунком 4-2. Через три роки володарі Кубка Стенлі з Нью-Джерсі знову виграють плей-офф під керівництвом Володимира Буре. На цей раз в фіналі були повалені «Могутні качки» з Анахайма з рахунком 4-3.

Відео: МАЛКИН ЄВГЕН! ЦЕНТРАЛЬНИЙ НАПАДНИК ЗБІРНОЇ РОСІЇ!

Останній раз російські гравці змогли виграти фінал плей-офф в позаминулому сезоні. У 2012 році спекотну Каліфорнії після поразки їх баскетбольних улюбленців «Лос-Анджелес Лейкерс» обрадували місцеві хокеїсти з клубу «Кінгз». Вийшовши з восьмого місця в регулярному чемпіонаті, майбутні володарі кубка Стенлі показали неймовірну захист, особливо варто відзначити воротаря «королів» Куіка. До складу «Лос-Анджелес Кінгз» входили два російські хокеїсти: Андрій Локтіонов і В`ячеслав Войнов. У складі інших фіналістів - «Нью-Джерсі Девілз» - своє перше російські володарі Кубка Стенліі останнє чемпіонство міг взяти Ілля Ковальчук. На даний момент гравець пішов з НХЛ. Володарі кубка Стенлі з Росії - 38 гравців. Тричі вигравав фінал Сергій Федоров, який є рекордсменом серед наших хокеїстів. В`ячеслав Фетисов став переможцем Національної Хокейної Ліги не тільки як тренер. Два роки поспіль, починаючи з 1997 року, легенда російського спорту в складі «Детройт Ред Вінгс» здобував перемоги в одній з найпрестижніших спортивних серій світу.

Що ж стосується майбутніх російських чемпіонів, то активно обговорюється фігура Олександра Овечкіна, гравця «Вашингтон Кепіталс», який чудово грає вже не один сезон в регулярному чемпіонаті. Сподіваємося, що незабаром рейтинг «володарі кубка Стенлі» поповниться ще дюжиною російських спортсменів, а в нашу нинішню збірну прийдуть нові таланти.