Ти тут

"Кароліна харрікейнз" - команда нхл, поміняла свою назву і прописку

Національна Хокейна Ліга (НХЛ) - найсильніший представник хокею у всьому світі. Тут грають тільки професіонали, і потрапити в неї мріє кожен спортсмен. Будь-яка команда може похвалитися титулованими гравцями і заслуженими тренерами. Розглянемо одного з представників цієї ліги - команду "Кароліна Харрікейнз".Кароліна Харрікейнз

поява

Свій початок вона бере в далекому 1971 році, коли почала виступати в складі ВХА (Всесвітня Хокейна асоціація). Наступний сезон команда виграла, але відвідуваність на арені була дуже маленькою. Це пояснювалося тим, що виступали вони в Бостоні, де була дуже велика конкуренція. Тому квитки дуже часто залишалися припадати пилом в касах.

Вихід було знайдено дуже швидко. Команда переїхала в Хартфорд, який не міг похвалитися жодними примітними успіхами в будь-якому спорті. Тому приїзд хокею в місто всіма сприймався тільки позитивно.

Шлях до успіху

У 1979 році ВХА стала програвати свої позиції більш потужної лізі НХЛ. Не минуло й кілька років, як з асоціації в новий чемпіонат перебралися всі сильні команди. Дебют у амбітних новачків вдався. "Кароліна Харрікейнз" зайняла 4 місце і пройшла в кубок Стенлі.

Варто відзначити, що назва у колективу змінювалося кілька разів. І тільки в сезоні 1998 року з`явилися всім знайоме ім`я. Сезон 2005 року вважається найбільш вдалим для команди. Вона змогла виграти кубок Стенлі. Після цього у неї не виходило більше повторити цей результат. А з 2009 року команда не може пробитися навіть у перший етап престижного розіграшу.

склад

Кароліна Харрікейнз складПротягом довгого часу колектив мав у своєму розпорядженні не тільки професійних гравців, але і зірок світового хокею. Всі вони прославили команду "Кароліна Харрікейнз", Склад якої складався тільки з професіоналів. Серед них можна виділити наступні імена:

1. Ерік Стаал. Відзначився найбільшим числом голів в чемпіонаті.
  2. Кем Уорд. Відзначився найбільшою кількістю воротарських перемог.
  3. Йони піткання. Набрав найбільше очок.
  4. Стю Грімсон. Провів найбільшу кількість хвилин на лаві штрафників.
  5. Рід Бріндамор. Найбільше число передач.
  6. Артур Ірбе. Воротар, який провів більше всіх часу на льоду і «сухих» матчів.

Членами Залу Хокейної Ліги є Горді Хоу, Рон Френсіс, Дейв Кион

Кубок Стенлі

В фіналі "Кароліна Харрікейнз" зустрілася з "Едмонтон Ойлерз". Серія виявилася дуже наполегливої і до останньої 7-ий гри не було зрозуміло, хто ж забере трофей собі. Шлях складався з 82 матчів сезону, а також важкого плей-офф. Тому швидкості в грі були не надто великі, і команди приділяли особливу увагу свого захисту. На Арені була присутня 19 тис. Уболівальників.

"Кароліна" повністю переграла гостей, дозволивши в 1 таймі тільки 5 разів потурбувати свого воротаря. Вже на 2 хвилині вони відкрили рахунок в цій грі. Все виходило у команди, крім чисельної переваги. Але після перерви "урагани" за 8 секунд примудрилися реалізувати свою більшість. Після рахунку 2: 0 команда повністю перейшла в оборону. І навіть образливі і непотрібні видалення не могли перешкодити їй взяти Кубок.нхл Кароліна Харрікейнз

Але все ж Фернандо Пізані з "Едмонтона" зміг додати інтриги в це протистояння. На табло загорілися рахунок 2: 1. Але це не збентежило команду "Кароліна Харрікейнз". Вони грали гранично акуратно і не дозволяли собі без причини віддалятися. але і "Едмонтон" теж додав. Однак цього виявилося недостатньо. За 7 хвилин до кінця у них був чудовий шанс зрівняти рахунок, після видалення одного з гравців «Кароліни». Так і не скориставшись ситуацією, за кілька хвилин до сирени на лід вийшов 6 гравець. Але Джастін Вільямс перехопив шайбу і закинув у порожні ворота. До кінця матчу рахунок так і залишився 3: 1 на користь "ураганів". Так, одна з кращих команд НХЛ "Кароліна Харрікейнз" завоювала кубок Стенлі.