Ти тут

Данило квят: національність. Біографія данила квята

У 2014 році у Формулі-1 вперше виступив Данило Квят, національність якого - російська. Був час, коли ніхто не повірив би, що він зможе стати призовим пілотом. В даний час Данила вважають найкращим новачком в гоночному спорті, а до складу своєї команди чемпіонів його взяла Red Bull Racing. Та не як-небудь, а на вакансію бойового пілота на майбутній 2015 рік.

Данило Квят - біографія, батьки і особисте життя

Майбутній спортсмен народився в Башкирії в 1994 році, в місті Уфа, 26 квітня. Там пройшло практично все дитинство знаменитого гонщика. даниил Квят національністьЙого батько В`ячеслав є підприємцем, в минулому був депутатом Курултаю Республіки Башкортостан, а ім`я мами - Зульфія.

У школі хлопчик захоплювався тенісом і часом ставав призером шкільних турнірів.

Сім`я переїхала в Москву. Тут він вперше потрапив в картинговий центр - разом зі своїм батьком. Як відомо з інтерв`ю з Данилом, Квят стверджує, що всі інші захоплення в цей момент втратили сенс - за кермом карта він закохався в швидкість. На той момент хлопчику було 9 років, і з того часу він став не просто гостем автодрому, а його регулярним відвідувачем, а згодом саме він побив рекорд траси.

Незабаром хлопчисько знайшов тут своїх перших тренерів. Це були Павло Гуськов та Павло Барамиков. Під їх чуйним керівництвом Данило вперше сів за кермо справжнісінького карта. На старт своєї першої в кар`єрі гонки спортсмен вийшов в Різдвяному Кубку Сочі по картингу ( «Міні») і тут же став його переможцем. В цей ж 2005 рік Квят став учасником Чемпіонату Росії по картингу ( «Ракет») - тут він завоював 12-е місце в рейтингу. Результат сезону 2006 року - 13-е місце в чемпіонаті Москви, категорія «Ракет».

Тоді ж 12-річний хлопчина увійшов в команду Franco Pellegrini і з нею почав брати участь в італійському чемпіонаті з картингу MiniKart. Квят даниил національністьУчасть в чемпіонатах Італії викликало необхідність регулярних перельотів спортсмена з Росії до Італії. В кінцевому підсумку завдяки батьківській підтримці хлопчик переїхав до Риму.

Італія

У Римі Данило Квят, національність якого тільки допомагала, почав ходити в школу і продовжив виступи на картингу. Перебування в Італії, на відміну від Росії, давало можливість юнакові постійно, безперервно вдосконалювати свою майстерність і купувати необхідні навички. Молодому спортсмену допомагала існуюча в країні система підготовки гонщиків. В Європі початківцям пілотам надається можливість самостійно вибирати тренерів і тут же на гоночній трасі закріплювати отримані знання. У Росії ж навпаки: на жаль, тут пілоти майже завжди надані самі собі.

2007 рік у кар`єрі Данила Квята став підготовчим до сезону 2008 ого. У 2008 році спортсмен почав працювати в складі команди Діно К`єза, але напередодні Чемпіонату Європи було вирішено перейти в іншу команду - Angelo Morsicani. За визнанням самого пілота, участь в Чемпіонаті Європи, де він зміг завоювати 3-е місце, стало поворотною точкою в його кар`єрі.

В цей час на початківця гонщика звернуло увагу керівництво команди "Лукойл Рейсинг". біографія Данила КвятаВ результаті він був включений в міжнародну програму LUKOIL Drivers Support Program.

2009 рік для Данила Квята став багатим на події і насиченим перемогами. Йому вдалося стати переможцем Winter Cup (KF3), взяти друге місце в міжнародній серії WSK (KF3), виступаючи за команду Morsicani Racing, і знову встати на третю сходинку в Чемпіонаті Європи (KF3). Крім усього цього, він зміг прийти першим до фінішу в гонках Industrie Trophy і Margutti Trophy.

Red Bull: молодіжна команда

Влітку 2009 року біографія Данила Квята поповнилася знаковою подією.

Євген Малиновський, керівник "Лукойл рейсинг", Повідав про успішне починаючому спортсмена Хельмуту Марко, співвласнику проекту Red Bull і одночасно головного мисливцеві за талантами в області сучасного автоспорту. Після кількох успішних стартів в Азіатсько-тихоокеанському першості Хельмут Марко звернув увагу на росіянина, і той отримав запрошення увійти в програму підтримки молодих пілотів Red Bull.

Формула-БМВ

Починаючи з серпня, перш ніж був підписаний контракт, Квят Данило, національність якого - російська, проходив як психологічні, так і фізичні тестування.

Відео: Формула Сочі: особистий рекорд Данила Квята

На підставі підсумків він увійшов в гоночну програму Red Bull Junior Team і став в 2010-му виступати в Formula BMW в команді Eurointernational. Тут за 8 гонок Квят зміг здобути дві перемоги і завоювати 5 подіумів.інтерв`ю з Данилом Квят

Що означає стати частиною команди Red Bull Junior? Більше не потрібно турбуватися про джерела фінансування, завдяки чому весь свій вільний час можна присвячувати виключно гонок. У той же час за менеджерські послуги і гроші компанії потрібно серйозно платити: гонщики, що підкоряються австрійської компанії, цілком потрапляють в розпорядження Хельмута Марко, втрачаючи право вибирати кар`єрний шлях. Не можна пояснити попадання в команду простим везінням, хоча біографія Данила Квята має і такі випадки, - сюди аби кого не беруть, виключно тих, хто заслужив. При цьому вилетіти з програми простіше, ніж в неї потрапити, - свої вміння потрібно потім підтверджувати кожен новий сезон.

Виступи на Формулі-Рено 2.0

Данило Квят, національність якого не мала значення в молодших серіях, жодного разу не дав приводу для Марко засумніватися в собі. У 2011 він зумів завоювати титул віце-чемпіона північноєвропейського кубка Формули-Renault 2.0, одночасно забравши бронзу на Чемпіонаті Європи.

У наступному сезоні серії Формула-Renault 2.0 Квят виборов друге місце, від першого його відокремила прикра помилка команди.даниил Квят біографія батьки і особисте життя Проте його успіхи були помічені, і він отримав підвищення - його перевели на щабель вище, в GP3. Квят Данило, національність російська, був помічений Російської Автомобільної Федерацією і названий пілотом року в Росії.

Успішний дебют чемпіона в GP3 2013

У Чемпіонаті GP3 2013 Квяту катастрофічно не щастило: то машина не хотіла їхати, то швидко зношувалися гума. Але все це стало лише приводом проявитися вдумливому підходу спортсмена до роботи.

Разом з фахівцями команди MW Arden він зумів розібратися в причині невдач, і покришки боліда перестали знищуватися за кілька кіл. В результаті відстає за очками Данило Квят (національність пілотів в гонках була найрізноманітнішою) почав вигравати в гонках. Головне - він отримав чемпіонський титул в Абу-Дабі, вирвавши перемогу у аргентинця Факундо регалії.

Вражаюча потрапляння в Toro Rosso

Черговим етапом в кар`єрі росіянина стало запрошення в "королеву гонок". Там раптом звільнилася вакансія: з чемпіонату і команди Red Bull пішов Марк Веббер, там його місце зайняв Даніель Ріккардо. Таким чином в Toro Rosso, дочірньої компанії Red Bull, звільнилося місце. На нього взяли відмінно проявив себе в складному сезоні GP3 Уфімцев. Він став першим пілотом, хто з GP3 перейшов на місце бойового гонщика "королівських гонок".

Обгрунтованість вибору керівництва компанії Red Bull Данило Квят довів на ділі. На початку сезону 2014 він зміг фінішувати 9-м, випередивши більш досвідченого напарника в команді Жана-Еріка Верня. Подальші успіхи Данила в гонках продемонстрували всьому світу, що в Формулу-1 прийшов професійний і талановитий пілот.

даниил Квят вітчизняна команда

У березні Данило Квят, вітчизняна команда уболівальників якого з кожним днем зростає, визнаний кращим гонщиком Росії за підсумками 2013 року.

І, нарешті, Формула-1

Традиційно підопічні Red Bull набираються досвіду в молодіжній команді Формули-1 як мінімум пару сезонів. Але раптово в жовтні стало відомо, що Себастьян Феттель покидає Red Bull Racing. На що з`явилася вакансію одразу ж взяли Данила Квята.

Відео: Квят посів друге місце на Гран-прі в Угорщині

Він став пілотом Формули-1 в 20 років - унікальний випадок, більшість йде до цього роками. Йому допомогла його одержимість гонками, годинник, проведені спільно з інженерами для вирішення виникаючих проблем, готовність витрачати весь вільний час на тренування.

Можна з упевненістю стверджувати, що Данило Квят ще покаже себе і скористається наданим шансом - напевно оновить парочку рекордів.