Ти тут

Гран-прі бразилии: історія, захопліві гонки і цікаві факти

«Формула 1» - один з найбільш захоплюючіх и видовищних чемпіонатів світу. КОЖЕН Гран-прі - це справжнє шоу, де Глядачі могут Побачити серйозний напруженного БОРОТЬБИ до последнего метра дістанції. Це суперніцтво НЕ только автогонщіків, а й команд. Гран-прі Бразилии є одним з найбільш напруженного в усьому календарі. І це НЕ дивно, Аджея традіційно самє тут проходити остання гонка сезону. Іноді частка чемпіонства вірішується самє на Цій трасі.

«Формула 1» Гран-прі Бразилии: історія

Перші автогонки начали Проводити в Бразилии ще в 1934 году, но етап БУВ Офіційно Доданий в календар только в 1973. Місцем проведення БУВ Вибравши місто Сан-Паулу. Перші два роки гонки Вигравай бразилець Емерсон Фіттіпальді. У одна тисяча дев`ятсот сімдесят сім через Скарги Було Прийнято решение перенести етап в Ріо-де-Жанейро, но в 1979 году «Формула 1» Гран-прі Бразилии знову повернулася в Сан-Паулу.

Відео: "Формула 1": Пілот командіровку Ferrari попал в аварію на Гран-прі Бразилии

У цею период в городе відбувався процес урбанізації, населення Постійно збільшувалася. Зростан и Кількість бідних, Які жили в трущобах. Як відомо, «Формула 1» - це спорт для багатших. Тут знаходяться в обороті Великі гроші. Це різко контрастувало з бідністю багатьох жителей Бразилии. Тому в 1981 году Гран-прі Бразилии знову перенесли в Ріо, де Було более багатших. Змагання цього року були й достатньо скандальним.

Гонщики Алан Джонс и Кеке Росберг, Які фінішувалі дере и іншим відповідно, були діскваліфіковані через Порушення регламенту. Переможця БУВ Оголошення Алан Прост. Цього великого гонщика назівають Королем Ріо, тому что Йому удалось здобути на Цій трасі победу ще Чотири рази. Нельсон Піке Склаві Йому конкуренцію два рази. гран при бразилии

Відео: Гран-Прі Монако, Формула 1 2016 || Огляд гонки || [!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!]

У 1990 году «Формула 1» Гран-прі Бразилии знову возвращается в Сан-Паулу. Сорокових победу в кар`єрі и шосту в Бразилии вдається здобути Алану Просту. У Наступний году виграє Цю гонку Айртон Сенна, а потім и в 1993 году. А через рік свою Першу победу в Бразилии одержуваті Міхаель Шумахер. Йому удалось прийти до фінішу дере ще три рази за кар`єру.

«Формула 1» Гран-прі Бразилии 2007 рік

Саме на Цій трасі іноді вірішувалася частка чемпіонства. Перед гонкою на титул претендувалі три пілоті. Завершував, як правило, сезон Гран-прі Бразилии. Кваліфікація булу очень важліва, так як кожному нужно Було фінішуваті НЕ нижчих певної позіції и розраховуваті на Невдача суперніків. Кімі Райкконена влаштовувала только перемога, а Хемілтон МІГ зайнятості місце НЕ нижчих п`ятого, Алонсо нужно Було пріїхаті як мінімум іншим.формула 1 гран при бразилии

Альо НЕ дарма є непередбачуваною «Формула 1» Гран-прі Бразилии. Кваліфікація складається з трьох сесій. Виграй поул Феліпе Маса, Хемілтон БУВ іншим, Алонсо - третій, а Райкконену удалось зайнятості лишь четверте місце. Альо в гонці ситуация змінілася. Масі удалось Зберегти Першу позицию, а вісь у Хемілтона Почаїв проблеми. Райкконену удалось обійті Алонсо. Тепер чемпіонській титул залежався від Феліпе Маси. ВІН пропустивши Кімі Райкконена, Який зміг фінішуваті дере и дива чемпіоном світу. Це булу фантастична гонка.

Найдраматічніше Гран-прі в історії

Альо Справжня драма розігралася Вже через рік. Дійовімі особами були всі ті ж учасники. Тільки на титул претендувалі бразильський гонщик Феліпе Маса и Британець Льюїс Хемілтон. Їм удалось показати, чому там популярна в мире «Формула 1». Гран-прі Бразилии кваліфікація могла вплінуті на Хід гонки, тому что Феліпе нужно Було обов`язково віграті гонку и розраховуваті, что Хемілтон позику місце нижчих п`ятого. Тільки так Маса МІГ дива чемпіоном.

Відео: Гран-Прі Австрії, Формула 1 2016 || Огляд гонки || Хто б МІГ подуматі ...

Гоночний уїкенд складається з декількох етапів. Цім и відрізняється від других відів спорту «Формула 1». Гран-прі Бразилии кваліфікація для командіровку Льюїса Хемілтона булу очень важліва. Смороду вірішілі сделать ставку на Надійність, щоб Британець обов`язково БУВ в п`ятірці кращих. Для Феліпе Масі БУВ домашнім Гран-прі Бразилии. Кваліфікація винна булу закінчітіся поулом для него. Так і Вийшла. После старту Массі удалось Зберегти Першу позицию, а Хемілтон Займаюсь п`яту, что его Цілком влаштовувало. Альо за десять Кіл до фінішу Пішла злива, гонщики перевзуліся, кроме Тімо Глока и Ярно Труллі.

Незважаючі на ті, что Хемілтон вернулся на трасу за Глоком, ВІН все одне посідав п`яте місце, поки его НЕ обігнав молодий німець Себастьян Феттель. Це булу фантастика, Аджея цею обгін робів Масу чемпіоном. У боксах «Феррарі» Вже начали радіти, но через кілька секунд помітілі, что Глок НЕ зміг впоратіся з машиною на Мокрій трасі, и Льюїсу все-таки удалось фінішуваті п`ятим. формула 1 гран при бразилии кваліфікація

Відео: Авто спорт гонки Кращі моменти Формули 1 Гран прі Бразилии Пожежа на машині Алонсо

Масу после цього назвали 30-секундний чемпіоном. ВІН Виграй гонку, но програв чемпіонат. Напевно, це булу одна з небагатьох церемоній нагородження, де Ніхто НЕ посміхався, а переможець даже плакав. Такі сюрпризи іноді підносіть «Формула 1». Гран-прі Бразилии кваліфікація, де Маса Виграй поул, и Переможне гонка не принесли Йому титул чемпіонства.

Цікаві факти

«Формула 1» Гран-прі Бразилии проводитися на трасі «Інтерлагос». Вона очень доладна для гонщіків, так як їм доводиться рухатіся проти годіннікової стрілкі. Тут є кілька можливости для обгонів.

«Формула 1» Гран-прі Бразилии (кваліфікація та гонка) может проходити з мінлівімі погодними умів. Спека может змінюватіся сильною зливо. При високих температурах у болідів наявний Значний знос шин. «Формула 1» Гран-прі Бразилии - це особлива гонка, тут ставали чемпіонамі світу Алонсо и Хемілтон, но при цьом смороду Ніколи НЕ Вигравай. З 2004 року самє цею етап завершував сезон. формула 1 гран при бразилии

Гран-прі Бразилии - це історична траса з Дивовижний атмосферою и чудовим вболівальнікамі. Кожна гонка є справжнім шоу. Тут Ніколи НЕ буває нудно. Доброю Новинам для шанувальників стало, что контракт на проведення Гран-прі Бразилии БУВ продовження до 2020 року.