Ти тут

Найшвидший пента-трик в історії футболу

Багато людей, які не є особливо освіченими в футболі, думають, що пента-трик - це явище рідкісне і дивовижне. Так, дійсно, оформити його вдається не багатьом. Однак історія знає досить випадків, коли гравці забивали в сітку воріт супротивника п`ять яскравих голів. Що ж, про найбільш відомих варто розповісти.

Відео: Найзнаменитіші Пента-трики в історії футболу

самі "свіжі" рекорди

Зовсім недавно, 23 вересня 2015 року, Роберт Левандовскі, гравець мюнхенської "Баварії", Був випущений на заміну в другому таймі. Німецький клуб на той момент програвав з рахунком 1: 0 своєму суперникові, "Вольфсбургу". І відпав Левандовскі і менш ніж за десять хвилин забив в ворота супротивників п`ять голів. Це був неймовірний матч, який надовго запам`ятався що гравцям, що вболівальникам.

пента трик

Буквально через два тижні досягнення "польського кулеметника", Як прозвали Роберта, повторив Серхіо Агуеро, гравець "Манчестер сіті". Третього жовтня він забив п`ять голів поспіль у ворота ФК "Ньюкасл". Це був теж вражаючий Пента-трик. Невідомо, що вплинуло на таку "активність" гравців. Удача, зібраність, концентрація, бажання, мотивація, неуважність суперників - варіантів маса, а може і всі разом узяте. Але одне можна сказати з упевненістю - п`ять забитих голів одним футболістом рідкістю не є. І це можна бачити на прикладах.

Найяскравіші рекорди

Отже, найшвидший Пента-трик у футболі належить Роберту Левандовскі. А що ж про інших досягненнях? Їх чимало. Бас Дост з ФК "Херенвен" оформив нехай і не найшвидший Пента-трик, але, у всякому разі, ефектний. 5: 0 - і "Ексельсіор" переможений.

Відео: КРАЩИЙ ПЕНТА-ТРИК В ІСТОРІЇ ФУТБОЛУ

Джермейн Дефо з "Тоттенхем Хотспур" - Автор першого Пента-трику в новому тисячолітті і, за сумісництвом, третього такого досягнення у всій історії АПЛ. Справа була в 2009 році, в матчі проти ФК "Віган".

Дімітар Бербатов в 2010 році проти "Блекберн Роверс" оформив прекрасний Пента-трик, почавши з другої хвилини матчу і закінчивши семидесятих. Так він став найкращим бомбардиром сезону.

Відео: Левандовскі Пента трик

найшвидший пента трик

Мирослав Клозе, гравець "Лаціо", За 39 хвилин матчу забив "Болоньї" п`ять красивих голів. Це перший такий подія за останні 27 років, а також третій Пента-трик за всю історію Серії А.

Карлос Едуардо, гравець "Ніцци", Забив команді "Генгам" 5 хороших м`ячів - починаючи з 12 хвилини і закінчуючи шістдесят четвертої. І наостанок, Луїс Адріано, граючи в складі "Шахтаря" проти слабкого і простенького БАТЕ, п`ять разів вразив ворота білоруських суперників.

Подвиги трьох знаменитостей

І наостанок варто розповісти про досягнення трьох футболістів, які вважаються найбільш популярними і відомими. Перший - це Кріштіану Роналду. Він оформив п`ять голів у ворота ФК "Еспаньол", І один з них був реалізований з пенальті. Варто відзначити, що це другий такий трюк Роналду. У тому ж році, трохи раніше, він вже оформив Пента-трик "Гранаді". але "Еспаньол" - Суперник складніше.

Слідом йде Рамадель Фалькао, який забив 5 м`ячів у сітку "Депортіво" за 43 хвилини. 2012-й рік - час, коли гравець вводив в жах всю футбольну Європу.

найшвидший пента трик у футболі

Відео: Всі "покери" в історії Ліги Чемпіонів

І, звичайно, Лео Мессі і його феноменальні п`ять голів, забиті у ворота "Байєра" в рамках Ліги Чемпіонів - найпрестижнішого клубного турніру. Футболіст дуже елегантно "розписався" кілька разів поспіль у воротах суперників. І це було захоплююче.

Що ж, можна здогадатися, що попереду нас чекає ще маса дивовижних Пента-триків, адже футбол - це гра, яка постійно дивує. Залишається лише стежити за матчами!