Ти тут

Динамо - зеніт - перерваний матч

Відео: Футбол. "Зеніт" - "Динамо" (19.07.2015)

У минулу суботу 17 листопада на стадіоні «Арена Хімки» зустрілися московське Динамо і пітерський Зеніт. Завершення матчу було шокуючим. Ніхто не очікував такого повороту.

Відео: Огляд матчу Зеніт-Динамо М 2-4 (11.05.2014)

У багатьох не зіграли куплені .

Після свистка з центру поля м`яч розіграли динамівці. Не минуло й двох хвилин, як синьо-білі організували небезпечну атаку. Скориставшись помилкою Губочан, Кураньї ледь не випередив Славу Малафєєва. Гравці «Динамо» заробили кутовий, але не зуміли грамотно розіграти стандарт. Зенітовцев довелося взяти м`яч під свій контроль і трохи потримати, щоб заспокоїтися.

Пресинг Зеніту на половині поля господарів, закінчується швидкою контратакою москвичів, в якій все той же Кураньї не зміг переграти голкіпера синьо-біло-блакитних.

Відео: Футбол. РФПЛ. 30-й тур. Динамо - Зеніт 0: 3 90 + 2 # 39; Доменіко Крішіто (Пенальті)

Вболівальники з Невський берегів активно підтримують свою команду. І гравці Зеніта йдуть в атаку. Уже Анюков перевіряє Шунін на стрибучість.
Перша 20 - хвилинка першого тайму проходить на контратаках з обох сторін. Воротарі знаходяться в повній бойовій готовності.

На 25 хвилині Бруно Алвеш поблизу власного штрафного фолить на Кокоріна і суддя призначає небезпечний штрафний. До воріт близько 25 метрів. Гранат витонченим ударом обвів стінку, і від штанги м`яч влітає у ворота, без шансів для голкіпера.

Пропущений м`яч розпалив нападників Зеніту. На 34 хвилині Саша Кержаков підловив динамівських захисників, вирвався на оперативний простір і потужно пробив з гострого кута. На щастя уболівальників Динамо, Шунін відбив м`яч ногами і спав тим самим гравців в бк, які змогли .

Така бездоганна гра динамівського голкіпера, по всій видимості, не сподобалася вболівальникам Зеніта, хоча можна їх назвати після цього уболівальниками? На 35 хвилині з гостьової трибуни в бік воротаря полетіли петарди, одна з яких впала прямо в ноги Шунін. Голкіпер впав на газон, тримаючись за обличчя. На поле вибігла медична бригада. Головний арбітр зупиняє гру і проводить консультації з резервним арбітром. Спаллетті пішов в підтрибунне приміщення. Потім йдуть команди. Нарешті на 38 хвилині головний суддя матчу приймає рішення про завершення зустрічі.

Відео: 15.05.16. Burchalkin Cup. Зеніт - Динамо. Огляд матчу (5: 4)

Кричущий випадок. Така поведінка уболівальників неприпустимо. В даний час органи МВС проводять розслідування по даній ситуації, і вже виявлені особи причетні до злочину.

Після матчу Шунін обстежили в клінічній лікарні імені Боткіна. Поставлено діагноз - опік рогівки ока і отит правого вуха, з тимчасовою втратою слуху.
Необхідно терміново приймати закони, які змусять уболівальників, які порушують всі норми правил і моралі, нести відповідальність за содееное.