Відео: «Зеніт-ТВ»: інтерв`ю Євгена Чернова після матчу з «Томью»

Євген Чернов - молодий російський футболіст, Який Виступає на позіціях захисника і півзахісніка. Вихованець Томського футболу зараз захіщає кольори пітерського "Зеніту".

Сібірській характер

Євген Чернов23 жовтня 1992 року в світ з`явився Євген Чернов. ВІН народився в Томського, місті, далекому від футболу, але з дитинства захопівся ЦІМ видом спорту. Цілеспрямованість і завзятість багато в чому визначили позицію, на Якій ВІН ставши грати - в опорній зоні.

У 17 років Чернов Вперше потрапив в заявку рідної "Томі" на матчі першості Росії. У тому ж році, 13 серпня, дебютував в турнірі молодіжніх команд. Суперники стали самарські "крила порад". Правда, перший млінець виявився глевкім - "Томь" програла (0: 3).

У Наступний році пробувався в команді "Мостовик-Примор`я" з Уссурійська, що виступала в зоні "Схід" Іншого дівізіону, але в підсумку прийнять рішення Залишити в Томського і отрімуваті практику в молодіжній першості.

Відео: "Томь" зізналася поразка від "Зеніту"

Незабаром ставши залучатіся до Тренування головної командіровку.

Дебют в Прем`єр-лізі

Євген Чернов біографіяЗ 2011 року Євген Чернов, біографія якого після цього стала різко змінюватіся, ставши потрапляті в заявку на матчі Прем`єр-ліги. Однак на поле Вперше Вийшов тільки в 2012 році.

Це сталося 27 квітня. "Томь" намагались Зберегти прописку в Прем`єр-лізі, а її суперник - пермській "Амкар" - Був одним з лідерів в боротьбі за 8-16-е місця. Чернов з`явився на полі на 80-й хвіліні замість Микити Баженова, але вплінуті на результат матчу не зміг, зустріч завершилася внічію (0: 0). За підсумкамі сезону "Томь" покинула футбольну еліту.

У Першому дівізіоні

Євген Чернов фотоНаступний рік Євген Чернов провів в Оренбурзькому "газовики", Який Виступає в зоні "Урал-Поволжя" Іншого дівізіону. Гравець провів на полі 19 матчів, в якіх відзначівся 4 забитими голами. Разом з командою за підсумкамі сезону відсвяткував повернення в дівізіон.

Наступний клубом півзахісніка ставши Дзержинський "хімік", Який Виступає в Першому дівізіоні. Тут ВІН кож Виступає на правах оренди. За короткий час став одним з основних гравців центральної Лінії, зумів допомогти Зберегти клубу прописку в ФНЛ.

В результаті гравця "хіміка" Чернов залишавсь до 2015 року, коли команда все-таки вірушіла на пониження в класі. За цею годину ВІН провів 58 матчів, в якіх забівші 1 гол.

2015 рік Євген Чернов провів в оренді в красноярському "Єнісеї". У клубі ВІН провів лише половину сезону - до зімової Перерва, а потім повернувся в "Томь". За цею годину встіг зіграті в 18 матчах. Правда, потрапіті до складу Томич так і не вдалося. У 2016 року Чернова зацікавіліся відразу в декількох клубах, зокрема в "Краснодарі" і "зеніті".

У місті на Неві

У січні підписав контракт з новим клубом Євген Чернов. "Зеніт" спочатку НЕ розглядав його як гравця основи, хоча Гравець вірушів разом з дере командою на збір до Австрії.

Вперше футболку "Зеніту" Чернов надів в Товариський матчі проти іракського клубу "ОС Іраку". Чернов Вийшов на поле в основному складі, провів Цілком перший тайм. Гра НЕ булу багата на Небезпечні моменти і в підсумку завершилася внічію - 0: 0.

На двох зборах взявши участь в 8 Товариський матчах за "Зеніт" Євген Чернов. Футболіст зіграв найбільше на поле в зустрічі проти швейцарського "Сьона" - 62 хвилини. Правда, допомогти своїй команді НЕ зміг, "Зеніт" поступівся 1: 3.

В Основі "Зеніту"

Євген ЧерновПоки Чорний НЕ потрапляв до основного складу пітерців в офіційніх матчах, ВІН Виступає за фарм-клуб "Зеніт-2", Який грає в першості ФНЛ під керівніцтвом Владислава Радимова. За Цю команду Євген встіг зіграті 26 матчів, в якіх забівші один гол.

Дебютуваті в основному складі футболістові Віпа в матчах 1/16 фіналу Кубка Росії. Пітерці вірушілі в Гості до командіровку Першого дівізіону - ФК "Тамбова". Чернов Вийшов на поле в стартовому складі і провів на газоні все 90 хвилин.

В обороні "Тамбов" великих проблем "Зеніту" НЕ створ, так що і дебютант Постривай своїй команді НЕ зіпсував. Хоча перший тайм складався і у впертій боротьбі, Відкрити рахунок "зенітовці" змоглі тільки перед самою Перерва. Зате в другій половіні зустрічі тамбовчане Повністю розклеїлісь. В результаті Зустріч закінчілася з рахунками 0: 5 на табло на Користь гостей.

Відео: Екс футболіст Хіміка Євген Чернов зіграв за санкт Петербурзький Зеніт

У Прем`єр-лізі в складі "Зеніту" дебютував 24 жовтня Євген Чернов. Фото футболіста самє в цею день оздоба ФОТОзвіти про матч. ВІН Вийшов на поле в стартовому складі, однак в перерві БУВ чинний на Артура Юсупова. Пітерці перемогли - 1: 0.

Незважаючі на ті, що Чернов провів Всього тайм, тренерському штабу ВІН сподобався. На Наступний матч знову з`явився в Основі. Та й суперник Відава принципова особисто для Євгена - рідна "Томь", В складі якої ВІН так і не зміг закріпітіся.

І відразу ж Йому вдалося відзначітіся результатівності діямі. На 26-й хвіліні Чернов вірізав віняткову по точності передачу верхом у воротарській, Який прийнять м`яч Дзюба скинувши його на Хід Кокорін, Який чітко пробив. 1: 0. До кінця матчу рахунок так і не змінівся. Так Євген безпосереднім чином взявши участь у перемозі над своїм колішнім клубом.

З шкірніх матчем ВІН все більш закріплюється в Основі "Зеніту", Найближче Годін розраховує стати ключовими гравця цього клубу, успішно беручи участь не тільки в обороні, а й в атакуючіх діях командіровку.

У складі збірної

Євген Чернов футболістУ 2011 році Євген Чернов Вперше БУВ вікліканій у Розташування юнацької збірної Росії по футболу. На тій момент Йому Було 19 років.

Відео: «" Зеніт ". Новітня історія »: Владислав Радімов

Чернов взяв участь в міжнародному турнірі для юнаків 1992 року народження, що проходив в Португалії. Дебют відбувся в матчі з французами, на 62-й хвіліні Євген Вийшов на заміну. Однак відзначітіся результатівності діямі НЕ зміг, зустріч завершилася внічію - 0: 0. Всього ВІН провів за збірну 3 матчі, поки в національні командіровку більше не віклікався.

Сьогодні з приходом до керівніцтва ОСНОВНОЇ збірної Станіслава Черчесова шанс з`явився у шкірного.