Відео: Green Time: Raphael Varan - Don Limpio [HD]

Рафаель Варан - футболіст, Який народився в місті під назв Лілль, в 1993 році, 25 квітня. На сьогодні ВІН захіщає кольори мадрідського &ldquo-Реала&rdquo-. Француз - центральний захисник. Альо йо головна перевага Полягає в тому, що ВІН може займаті і інші позіції. Бути опорним півзахісніком, наприклад. Втім, це щє НЕ всі цікаві факти, що стосують даного гравця.

Відео: Рафаель Варан Захист навички Реал 2015 HD

варан футболіст

Ранні роки

Варан - футболіст, Який почав свою спортивну діяльність в ФК &ldquo-Хеллемьес&rdquo-. У молодіжному складі цього клубу ВІН відіграв два роки. Після ВІН перейшов в &ldquo-Ланс&rdquo-. У його молодіжному складі ВІН провів ціліх Вісім років. А в 2010-му Йому Зроби пропозіцію віступаті в Основі. Тоді Рафаель і підписав свій перший професійний контракт. Його перший матч відбувся через тиждень після качана Тренування. І Завдяк Щасливе для нього віпадковості. Центральний захисник Яхья Алледін отримав травму і не зміг війта на поле. Тому шанс отримав Рафаель Варан. Футболіст провів на полі всі 90 хвилин.

В &ldquo-Лансі&rdquo- ВІН пробув цілий сезон, за Який зіграв 23 матчі і забівші два голи. Альо потім, в 2011-му, почався новий етап в його кар`єрі.

Рафаель варан

Кар`єра в Іспанії

Варан - футболіст, Який Дійсно добрі показує себе на футбольному полі. Саме тому в 2011 році &ldquo-Реал&rdquo- (Мадрид) вирішив зміцніті свою оборону, запропонували контракт французу. Природно, тій погодівся. З 27 червня 2011 року ВІН Офіційно ставши Частина &ldquo-королівського&rdquo- клубу. Контракт, до речі, зроби Висновок на 6 років. І ось, Вже 2016 й, і Варан - футболіст &ldquo-Реала&rdquo- по Цю пору.

Відео: Барселона - Реал Мадрид 0-3-ВАРАН-27.02.2013

Дебют відбувся в грі проти &ldquo-Расінга&rdquo-. Француз провів на полі цілий матч. Правда, рахунок так і залишився Нульовий. Суперниками в наступній зустрічі стали Гравці &ldquo-Райо Вальєкано&rdquo-. Тоді француз теж провів всі 90 хвилин на полі, а на 67-й забівші у ворота суперніків свій перший гол. тоді мадрідській &ldquo-Реал&rdquo- переміг з рахунками 6: 2. У Чемпіонаті Іспанії цею Гравець провів 167 ігор. За сотню з них знаходівся на полі всі 90 хвилин. Решта рази його віпускає на заміну. Ще Варан - футболіст, Який жодних разу не отримувалася жовту або червону картку. У Лізі Чемпіонів ВІН Виступає Чотири рази. Три матчі були зіграні в груповий етапі. І один - в чвертьфіналі. У Кубку Іспанії француз відіграв лише два матчі. Альо потім на внутрішню в них ВІН забівші два голи заклятим суперникам &ldquo-Реала&rdquo- - каталонської &ldquo-Барселоні&rdquo-.

варан футболіст реала

збірна

Рафаель Варан, як і багато інших футболістів, захіщає кольори і своєї національної збірної. Його запрошувалі в команду до 17 років, проти ВІН так і не зіграв жодних офіційного матчу. Альо в товаріській грі з датчанами ВІН відзначівся голом. У 2011-му його віклікалі до Молодіжної збірної, щоб віступіті в матчі проти національної командіровку Словаччини. Як говорів сам Рафаель, для нього цею виклик ставши великим сюрпризом. ВІН, до речі, відіграв повний матч. Тоді французи виграли з рахунками 3: 1.

Відео: Найкращі 20 річні футболісти в світі (The best young players in the world)

У 2013 року його віклікалі в основнову збірну. Рафаель МАВ грати проти Уругваю, однак на поле його так і не випустили - весь матч ВІН відсідів на лаві запасних. Зате ВІН взявши участь у відборі на ЧС-2014. В його рамках ВІН відіграв два матчі - проти Грузії та Іспанії.

У Рафаеля Чимаев досягнені. Якщо буті точніше - сім. І всі смороду завойовані ним у складі мадрідського &ldquo-Реала&rdquo-. Крім національніх трофеїв, на його Рахунку ще дві перемоги в Лізі Чемпіонів. І можна буті Впевнений, що це далеко не останні його Досягнення.