Ти тут

Олена слесаренко: біографія і кар`єра

Відео: Андрій Бедняков: Біографія, кар`єра, особисте життя

Олена Слесаренко - стрибунка у висоту. Є заслуженим майстром спорту РФ. Дворазова чемпіонка світу і володарка золотої олімпійської медалі. Володарка кубків Європи та світу, багаторазова чемпіонка Російської Федерації.

батьки

Папа - Володимире Юрійовичу, за фахом інженер. Мама - Тетяна Володимирівна, також за освітою інженер. Батьки чемпіонки двадцять років пропрацювали в місті Волгоград на заводі «Ахтуба». Потім їх запросили на роботу в Державну установу охорони здоров`я під назвою «Обласний центр медичної профілактики».

Бабуся спортсменки, Валентина Іванівна, після школи відразу потрапила на фронт, де була медичною сестрою. Після перемоги разом з чоловіком (військовослужбовець) вони жили в місті Стрий (Львівська область). У них народився син, названий Володимиром (батько Олени). Через деякий час їх перевели на роботу в Сталінград (пізніше перейменований в Волгоград).елена Слесаренко

Друга бабуся чемпіонки, Раїса Георгіївна, інженер-будівельник за фахом. Вона разом з чоловіком, Володимиром Федоровичем (капітан річкового флоту) проживала в Вологодської області. У них народилася дочка, яку назвали Тетяною (мама Олени). Через деякий час їх так само перевели працювати в Волгоград.

Дитинство майбутньої чемпіонки

Слесаренко Олена Володимирівна народилася двадцять восьмого лютого 1982 р місті Волгограді. У сім`ї вона була бажаною і довгоочікуваною дитиною. З раннього дитинства виділялася серед однолітків своєю рухливістю і активністю. Вона любила танці і гімнастичні вправи.

Бачачи захоплення дитини, мати вирішила віддати доньку в хореографічну студію. Вчителька Олени, Іванова Ірина Юріївна, постійно твердила дівчинці про те, що у неї відмінні задатки, які потрібно розвивати свою вроду. Маленька Лена слухала викладача і дуже відповідально ставилася до занять.Слесаренко елена владимировна

Олена Слесаренко з ентузіазмом працювала в танцювальному класі, де опановувала майстерність балету. Крім цього, вона відвідувала музичну школу і вчилася грати на фортепіано. Але її тягнуло зайнятися спортом. Вона пробувала себе в плаванні та легкій атлетиці.

вибір

Після закінчення школи мистецтв Олена Слесаренко, фото якої можна подивитися в цій статті, вирішила реалізувати себе в легкій атлетиці. Почасти це заслуга її тренера, Апанасенко Марини Геннадіївни, яка побачила в дівчинці задатки чемпіонки. Вона змогла допомогти Олені визначитися з видом спорту і стала її першим тренером.

перші змагання

Лена з великою серйозністю готувалася до змагань і запрошувала на них глядачів (батьки, друзі і т. П.). Вона вже в дитинстві мріяла бути кращою. Спершу в своїй групі, потім в місті, області та країні. Таке прагнення і бажання перемагати - якості характеру Олени, провідні її до нових висот у спорті.елена Слесаренко фото

Олена Слесаренко в сьомому класі вперше поїхала на змагання в інше місто. З цього моменту почалася її спортивна кар`єра. У міських змаганнях Олена займала зазвичай 3-4 місця. Через деякий час її талант розглядали видатний тренер Горьков Борис Михайлович і запропонував Олені сконцентруватися на стрибках у висоту.

Стрибки сподобалися майбутній чемпіонці, і вона стала вигравати змагання серед своїх однолітків як міські і обласні, так і країни. У Волгограді на зимовому чемпіонаті країни Олена Слесаренко стала першою. А в дев`ятнадцятирічному віці її включили до складу збірної РФ з легкої атлетики.

Майстер спорту

У 1999 р Олена пішла навчатися в медичну академію, але припиняти заняття спортом не стала. Прізвище її все частіше звучала на великих змаганнях, і Олена вирішила перевестися в академію фізкультури. Закінчила її в 2006 р, продовживши навчання в аспірантурі.

У 2000 році успішно здала нормативи на звання майстра спорту. У 2002 р виграла чемпіонат країни і посіла п`яте місце на європейському турнірі. У 2003 р на європейському молодіжному чемпіонаті вона змогла зайняти друге місце.елена Слесаренко особисте життя

У 2004 р вона стала володаркою європейського кубка і отримала золоті медалі свого першого чемпіонату світу. На олімпіаді в Афінах вона також змогла отримати золоту медаль. У 2005 р вона виграла чемпіонат Росії, але на змаганнях у Фінляндії отримала травму.

Відео: Анна Хилькевич: Біографія, кар`єра, особисте життя

Через рік Слесаренко відновилася і змогла знову виграти російський чемпіонат. В цьому ж році (2006) вона отримала золоту медаль на світовому чемпіонаті. У 2008 р вона була четвертою на Олімпіаді. А з 2010 року стала тренуватися у Загорулько Євгена Петровича. Її переслідувала низка травм, і довелося робити кілька операцій.

У 2014 р завершила спортивну кар`єру Олена Слесаренко. Олімпійська чемпіонка очолила обласну ДЮСШ в рідному місті Волгограді.елена Слесаренко олімпійська чемпіонка

Особисте життя

В середині двохтисячних років чемпіонка познайомилася з Олександром Володимировичем Колесовим. Він став її цивільним чоловіком. У них є дочка, яку назвали Лізою. Сім`єю своєї задоволена Олена Слесаренко. Особисте життя її цілком влаштовує, і міняти найближчим часом вона нічого не хоче.

Відео: Життя Клима Самгіна серія 9/14

Олександр Колесов - чоловік, який є опорою і підтримкою в звичайному житті і спортивній кар`єрі. Як доктор, він завжди багато робив для перемог олімпійської чемпіонки, стежачи за її фізичним і психічним здоров`ям.