Ти тут

Джон хіггінс: біографія, факти з життя, фото

Одним з найяскравішіх и знаменитих представителей снукера є Джон Хіггінс. Біографія гравця почав у маленькому містечку Уїшо, де ВІН з`явився на світ 18 травня +1975 року. Шотландець получил міжнародну ліцензію и ставши професійним гравцям в 1992 году.

Разом з іншім, що не Менш іменітім британцем Ронні Про&rsquo-Салливаном, ВІН увійшов у Світову еліту різновиди більярдної гри - снукера. Перший тріумф трапівся в 1994 году, коли у фіналі їм БУВ обіграній Дейв Харольд. З цього моменту его кар`єра Почаїв СтрімКо розвіватіся.

Кар`єра шотландського «чарівника»

Перші два сезони у своїй кар`єрі Джон провів й достатньо скромно. ВІН заявивши про себе в турнірі Grand Pri, де сенсаційно посів перше місце. На цьом Знаменитий Гравець НЕ зупинивсь и Вже в Наступний Партнери Вся завоювала два титули British Open и International Open. ЦІ Досягнення дозволили шотландцеві зайнятості 11 сходинки в рейтингу світовіх снукерістов.

джон Хіггінс

У Партнери Вся 1995-1996 Джон Хіггінс продовжував демонструваті видатних гру. Его трофейних колекція поповнити ще кількома титулами: German Open, International Open. ВІН ставши чверти фіналістом СВІТОВОГО турніру и впевнена розташувався на второй сходінці рейтингу.

Відео: Дольф Лундгрен - 10 Фактів из жизни

Сезон 1997/98 став найуспішнішім в кар`єрі шотландця. Хіггінс ставши фіналістом 8 рейтингових турнірів. Тепер залишавсь только світовий чемпіонат, де ВІН НЕ славівся великими успіхамі. Вдалий збіг обставинам могло привести гравця до заповітної мрії. для цього Стівен Хендрі винен БУВ програті в Першому раунді змагання, а Джон, отріматі заповітній трофей. У підсумку ВІН впорався з ЦІМ Завдання и зайнять Першу Сходинки в рейтингу.

Високий Злет и швидке Падіння

У Партнери Вся 1998/99 Джон Хіггінс НЕ зміг захістіті чемпіонській титул. Однако Гравець остался на першій сходінці, Завдяк виграш в декількох великих змаганнях: The Masters, China International, UK Snooker Championship.

Відео: +100500 Біографія Максим Голополосов

Наступний сезон БУВ НЕ менше успішнім в кар`єрі майстра. В одному з турнірів ВІН набравши найбільшу Кількість очок за гру. Вперше максимальний брейк у 147 пунктів зафіксувалі на Кубку націй, а потім на змаганні Irish Masters. Хіггінс завоювала ще кілька трофейних прізів на змаганнях Welsh Open и Grand Prix.

У Партнери Вся 2000/01 у Джона почався спад. Спочатку все Складанний вдалині, и ВІН розгромив у фіналі Британського чемпіонату іменітого Марка Уільямса. Однак в в Гран-прі ВІН Припін доля через весілля. У змаганні Кубка націй ВІН поступівся Ронні Про&rsquo-Салливану и опустівся на третю сходинки СВІТОВОГО рейтингу.

Відео: 5 Фактів - Брок Леснар

Незважаючі на Слабкий рівень гри в Наступний двох сезонах, Джон Хіггінс зумів Залишити в першій п`ятірці кращих снукерістов.

Високий рівень майстерності - перший рядок в рейтингу

У 2005/06 роках Шотландець знову знайшов прекрасну ігрову форму. На турнірі Grand Prix ВІН здобув переконливим победу над свои одвічнім конкурентом Ронні Про&rsquo-Салливаном. При цьом, Джон ВСТАНОВИВ кілька рекордів: 4 сотень Серії и 494 набраних очка.

Гравець в снукер Джон Хіггінс

Британський чемпіонат оказался Менш вдалині для Хіггінса. ВІН поступівся в 1/8 фіналу своєму опонентові Кену Доерті, но здобув победу на турнірі «Уемблі». На змаганні Malta Cup Гравець досягає фіналу, но зазнає поразка.

На турнірі Welsh Open досвідчений майстер програє на стадії 1/8 фіналу. Змагання China Open закінчується для шотландців фінальнім поразка від Марка Уільямса. ВІН БУВ одним з фаворітів на мировой першості в 2006 году. Однако на загальне здівування багатьох фахівців, поступівся на Першому колі змагання Марку Селбі. Незважаючі на цею факт, Гравець в снукер Джон Хіггінс, зумів повернути перший рядок рейтингу.

Нестабільна гра, Розчарування уболівальніків

Шанувальник шотландського «чарівника» очікувалі від него настолько ж успішніх віступів, что и у попередня Партнери Вся. Однако Джон не радував їх, а только розчаровував. ВІН взявши участь в змаганні Northern Ireland Trophy, де поступівся на стадії 1/8 фіналу Китайський гравцеві. После цього, чи не зміг захістіті чемпіонській титул в змаганні «Гран-прі».

На Британських чемпіонаті Хіггінс продемонстрував вищий клас и дійшов до Стадії півфіналу. Однако поступівся Майбутнього переможця Пітеру Ебдону. Потім у досвідченого майстра почався спад. ВІН зізналася невдачі в Першому колі змагань Welsh Open и Malta Cup. На турнірі China Open, шотландець попал в 1/4 фіналу, де програв своєму опонента и около соратнику Греммі Дотті.

Джон Хіггінс фото

На престижному змаганні в Шеффілді, Джон Хіггінс НЕ БУВ фаворитом. Проти ВІН зумів реабілітуватіся перед уболівальнікамі и завоюваті ще один трофей.

Світова слава - перший серйозний успіх

У 1998 году Шотландець взявши участь у мировой першості. ВІН Вперше в своїй кар`єрі дійшов до фіналу и вірвав победу у молодогоі перспективного Марка Селбі. Англієць пройшов кваліфікацію и показавши високий клас гри. Однако его опонент продемонстрував Справжня майстерність и волю до перемоги. В результате «чарівник» святкував успіх.

ВІН ставши дере Володарем чемпіонського титулу в 1998 году, коли Йому віповнілося лишь 23 роки, випередив за ЦІМ Показники двох блискучії гравців, Вільямса та Про&rsquo-Саливанов. Через 9 років, ВІН завоювала другий трофей Світової першості.

член ордена Брітанської імперії джон Хигинс

У 2007 году, володар Почесного звання "Член ордена Брітанської імперії" Джон Хіггінс в своєму інтерв`ю зізнався, что ця Подія стала одним з найважлівішіх у его жітті, после народження дитини.
Наступний сезон БУВ НЕ менше успішнім для досвідченого гравця. ВІН ставши переможцями змагання «Гран-прі» та получил свой третій чемпіонській титул. У рейтингу снукерістов ВІН зайнять 4 місце, а через рік став его лідером.

Звинувачений в підкупі

У квітні 2010 року шотландський Гравець разом зі Своїм менеджером Присутні на діловій зустрічі. Один вплівовій бізнесмен предложили Хиггинсу и Муні провести ряд змагань зі снукеру на договірній Основі.

На тій годину, 3-х кратний володар СВІТОВОГО титулу решил Погодитись на Привабливий пропозіцію и проведення договірної гри. В результате, Джон повинен БУВ поступитися в декількох фреймах. Загальна сума хабара становила около 400 000 долларов.

После проведення внутрішнього Розслідування Хіггінс БУВ відстороненій від участия в змаганнях зі снукеру. Проти досвідчений Шотландець решил спростуваті звинувачений, заявил, что за всю професійну кар`єру, ні разу навмісне НЕ промахнувся.

Согласно з ухвалив незалежного трибуналу, гравцеві БУВ призначення грошовий штраф и піврічна діскваліфікація, а его менеджеру довічне відсторонення від снукера.

Повернення в гру

Повернувшись после відсторонення, Джон переміг в кількох турнірах. Два з них є найпрестіжнішімі: чемпіонат Великобритании и Світову першість. Шотландець продовжував демонструваті високий рівень гри в снукер. Джон Хіггінс, біографія которого є прямим доказ его таланту, "прімудрівся" перемогті ще й вETPC-5. ETPC-6 пройшло для него не так успішно. ВІН дійшов до фіналу, но поступівся Майбутнього чемпіону Майклу Холт.

Британський чемпіонат Джон провів на високому Рівні и зустрівся у фіналі з Марком Вільямсом. По ходу зустрічі Гравець поступався з рахунками 2: 7 и 5: 9. Однако у важкий поєдінку, Хіггінс зумів здобути победу. Цей титул став третім у его кар`єрі.

Джон Хіггінс біографія

Відео: Анджеліна Джолі в дітінстві, в юності, в молодості и зараз

На лютневих турнірі Welsh Open ВІН дійшов до фіналу и получил черговий трофей, обігравші Стівена Магуайра Із загально рахунки 9: 6. У Наступний Місяці Шотландець переміг ще й на змаганні Hainan Classic.

Життя поза снукера

Даже чотіріразовій чемпіон світу Джон Хіггінс має право на особисте життя. У 2000 году ВІН Уклав офіційний шлюб зі своєю коханою дівчиною Деніз. За ЦІ роки у них народ Троє дітей: дівчинка Клаудія, хлопчики Олівер и Пірс. Кроме того, ВІН всегда намагається відвідуваті футбольні матчі улюбленої командіровку «Селтік».

чотіріразовій чемпіон світу Джон Хіггінс

У 2006 году, после поразка у фіналі Кубка Мальти Джона вісаділі з літака через сильного алкогольного сп`яніння. Проти, готуючісь до черговий турніру и Світової слави в Крусибль, Гравець зумів відмовітіся від вживання спиртних напоїв.

У 2011 году у Хіггінса трап велика трагедія. Его батько помер від раку. ВІН практично всегда супроводжували сина на всех світовіх турнірах.

Перший рядок у рейтингу, перемога на Британських першості

На щорічному Британського турнірі Шотландець зустрівся фіналі з Марком Вільямсом. Джон Хіггінс (фото дів.ніжче) БУВ налаштованості на победу.

У вірішальному поєдінку валлієць продемонстрував низьких рівень гри. У півфіналі ВІН проявивши характер и волю до перемоги. Однако фінал Склаві Вкрай невдало, для него. Загальний рахунок БУВ 9: 5, коли Шотландець переламавши Хід зустрічі и завоювала 22 трофей за всю свою кар`єру ПРОФЕСІЙНОГО гравця. ВІН увійшов до когорти великих снукерістов, котрі здобувана перемоги более двох разів в UK Championship.

Джон Хіггінс продолжает радуваті своих уболівальніків талановитих грою. Незважаючі на невеликій спад, ВІН продолжает демонструваті високий рівень майстерності. Сейчас ВІН розташувався на 6 сходінці СВІТОВОГО рейтингу. Шотландський «чарівник" з Уїшо назавжди увійшов в Історію популярної гри.